Nepogode na rekama... > POPLAVA 2013 i 2014

novo ruglo na zemunskom keju

<< < (6/7) > >>

Savski Dunavac:

--- Citat: Kapetan  02, 06, 2014, 17:33:25 posle podne ---
--- Citat: sale.m79  02, 06, 2014, 17:28:42 posle podne ---DA NISTE LJUBOMORNI

--- Kraj citata ---

jesmo, na to sto nam je svaka susa zauzela Dunavsku i Savsku obalu ... zadni put kad sam usao u Savu sa sinom, isao sam iznad ostruznickog mosta da se privezem da bismo prespavali , sve ostalo splavovi .. sramota.

--- Kraj citata ---
Sada maltene treba da se ide do Barica tu se otprilike zavrsavaju splavovi i hacijende/sojenice. Cini mi se da se to zove urbicid ili ekocid ili mozda miks svega toga.U svakom slucaju grozno...

bakyy:
Ajde ljudi da ne budemo zavidni, oduvek su oni sa novcem i politickim vezama radili u svoju korist. Nekada je na Adi bilo beogradsko kupaliste koje su okupirali splavovi kao i celu zapadnu obalu. Ja nisam uspeo da kupim dozvolu...Onda sam isao na Medjicu da uzivam u prirodi, sada i tamo nema mesta da se pridje obali od splavova... Relativno skoro, 5 god, nudjeno mi je mesto za sojenicu na 5 km od bloka 45 ali po mnogostruko vecoj ceni od placene zakupnine, nisam imao novca i za mesto i ya sojenicu... Sta cu, nemam dovoljno novca za ono sto bih hteo...
Sada bih mogao da kupim camac i tomos pentu, ali mi se ne uklapa u budzet izdatak za marinu koji je godisnje veci od cene camca... Pa zar treba da budem zavidan na sve vas koji imate camce i brodice i koje drzite u marinama a ja ne mogu...
Svako se pruza prema guberu i uziva u tome, i koga briga za mene...
Tako su postavljeni svi splavovi i na Adi i na Medjici, i na Savi sve do Ostruznice, tako su postavljene i sve marine na Savi i Dunavu pa ce tako i ovaj brod u Zemunu biti onde gde je covek platio da stoji...A sto ja nemam para da kupim taj brod i nemam para da platim da mi stoji ispred Juge, to je moj problem... Ali zbog toga ne mogu i ne smem da se uzbudjujem... A mislim da i VI ne treba da se sekirati jer tako je kako je...

broker975fx:
E pa mnogo grešiš druže bakyy,
Ne može to tako, u principu zna se kako komercijalni splav mora da izgleda, ne možeš ti šetaču zaklanjati pogled na reku samo što to niko ne poštuje, ovaj lik je posebna priča

srsa:
Јавашлук најгоре врсте.  XKJHDGASED  XKJHDGASED  XKJHDGASED        Додуше, ако може председник државе и братија да бесправно заузимају обалу и зидају виле и замкове, може и та магарчина да "паркира" шлеп код шеталишта.   kuku  kuku     Замерам му једино што га није паркирао испред Томине виле на Сави.  flasica  flasica  flasica  ffff

bakyy:
Slazem se ja sa vama da nebi trebalo tako, ali..
Od Venecije do Ostruznice nema slobodnog metra obale, sve je to legalizovano i to je sada kao OK...nema pogleda na reku
A i ovaj je kao i ostali platio. Napisao sam na pocetku teme da je sef kapetanije bio na televiziji i lepo rekao da su oni to odobrili, za koje pare, nije rekao...Ko je imao pare radio je sta hoce, tako je i sada. Ima na ovom porezu jos vecih krseva i nikoga to ne interesuje.
Ja bih voleo da od Galeba do Makisa nema nijednog splava, ali mnogi zive od toga i velika je to lova, a svi mi mali da se skupimo i bunimo, nema vajde...
Mislio sam sve najbolje kada sam ovo pisao, zelim svima puno zdravlja i lepih trenutaka na vodama, kako ko moze da uziva u njima...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju