Autor Tema: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu  (Pročitano 5112 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Pingvin44

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 261
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« poslato: 22, 05, 2014, 14:39:45 posle podne »
Čovek traži svoj motor

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #1 poslato: 22, 05, 2014, 15:10:35 posle podne »
uh... jel ima neka organoizvana slizba na terenu ili nesto slicno koja bi imala informaciju ?

Van mreže Drivee

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1293
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #2 poslato: 23, 05, 2014, 02:44:07 pre podne »
Kod nas tako ide, dok nekom ne smrkne drugom ne svane. Nadam se da je samo penta pozajmljena i da ce biti vracena.

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #3 poslato: 23, 05, 2014, 07:25:18 pre podne »
Sta istetovirani policajci pozajme ne vracaju!

Van mreže Drivee

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1293
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #4 poslato: 26, 05, 2014, 02:51:10 pre podne »
haha, imas pravo. sve ih je vise po novinama..

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #5 poslato: 26, 05, 2014, 18:52:38 posle podne »
Nadam se da će podnošenjem odštetnog zahteva, čovek dobiti nadoknadu za štetu koja je pričinjena. Ipak se on odazvao na poziv države da se pomogne unesrećenima.

Nije istina tražio da mu neko prethodno garantuje da će se, eventualna šteta nadoknaditi. Takva je bila situacija.

Sačekajmo da vidimo kakav je odgovor države na ovakva piotanja.
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže Pingvin44

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 261
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #6 poslato: 26, 05, 2014, 20:27:25 posle podne »
Baš da i mene ne bi zadesila slična sudbina, na svaki pomen da dam nekome čamac i motor da on vozi dok ja odem da odmorim sam režao kao besan pas pa su brzo odustajali. Da sam prepustio bilo kome vrlo verovatno bih ja sad ovde tražio moj motor

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #7 poslato: 26, 05, 2014, 20:47:21 posle podne »
Baš da i mene ne bi zadesila slična sudbina, na svaki pomen da dam nekome čamac i motor da on vozi dok ja odem da odmorim sam režao kao besan pas pa su brzo odustajali. Da sam prepustio bilo kome vrlo verovatno bih ja sad ovde tražio moj motor

o kakvi smo ljudi ... ja sam imao srece.. zandarmi uzeli zandarmi vratili ....

Van mreže cobraman

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 5
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #8 poslato: 18, 10, 2014, 00:00:07 pre podne »
pozdrav svim clanovima foruma i nauticarima, pecarosima, ljudima sa vode...

da malo se nadovezem na temu...doslo je do bitnih izmena...

naime nakon pronalaska camca, ustanovio sam da isti uopste nije probusen...cak sam nasao snimak gde veslaju u njemu ljudi ali vec BEZ pente...tako da su lopovi slagali drugara koji ih je video sa mojom pentom....

istu su nasilno odvalili sa metalnog camca za koji je bila ZAVARENA...tako da dileme nema...

a sad drugi deo price...pre 2 nedelje nakon gotovo pugodisnje pretrage snimaka i slik NALAZIM SNIMAK GDE SE VIDE LOPOVI! Da zlo bude vece potencijalno su pripadnici mupa...evo i fotografije doticne gospode pa ako neko prepozna...nek se javi na 063392586



« Poslednja izmena: 18, 10, 2014, 00:25:58 pre podne cobraman »

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #9 poslato: 18, 10, 2014, 12:09:42 posle podne »

a sad drugi deo price...pre 2 nedelje nakon gotovo pugodisnje pretrage snimaka i slik NALAZIM SNIMAK GDE SE VIDE LOPOVI! Da zlo bude vece potencijalno su pripadnici mupa...evo i fotografije doticne gospode pa ako neko prepozna...nek se javi na 063392586




Пратио сам информације и било ми је веома жао кад сам прочитао шта вам се догодило.
Човек осети потребу да се ангажује, да учини нешто за опште добро и онда му на овај начин буде враћено! Срамота! Тужно!

Ипак сада бих желео да дам само мали коментар на ово што сте написали и посебно у вези са делом који сам обележио у вашем тексту.

Иако сте и сами рекли: "... потенцијално су припадници МУПа..." овакве констатације је боље не износити на такав начин.
На овом снимку видимо два човека у униформама како нешто раде око мотора али не знамо када је снимак начињен!

Можда су та два човека нешто радила око мотора у време када чамац и мотор нису били још украдени! Могу да замислим како би се непријатно осетили ако се осете прозваним а и они су тамо били, баш као и ви, да некоме помогну.

Можда је чамац нестао касније, када они нису били ни близу нити су имали било какве везе са крађом.

Зато бих на вашем месту реченицу формулисао на другачији начин:

"На снимку се виде униформисане особе које нешто раде око чамца и мотора. Ако било ко препозна особе са фотографије нека јави како бисмо од тих људи можда сазнали тачније време и место где и када су чамац и мотор нестали."

Не замерите на овом коментару али мислим да у свом огорчењу некада можемо неоправдано да повредимо недужне људе, а сигуран сам да то нисте желели објављујући снимак и коментар.

Van mreže cobraman

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 5
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #10 poslato: 18, 10, 2014, 18:58:34 posle podne »
nisam izgleda na ovom forumu prosledio celu pricu...ukratko...zna se kada je snimljem snimak...drugar moj i autor filma Obrenovac 1003 ga je nacinio...drugi dan poplave...isti dan cak koji minut nakon ovog snimka i prolaska amfibije ovi likovi su prisli obali...tamo ih ugleda moj drugar koji drzi pentu na istom splavu kao i ja...i prepoznaje je...ispod skinute kape vidi MOJ monilni telefon...pita ih odakle im penta na sta mu odgovaraju da su taj motor skinuli sa nekog potopljenog zelenog camca i da su ga prebacili na ovaj da bi spasavali...MOJ CAMAC NIJE potopljen ni probusen vec su u njemu veslali neki ljudi...ima snimaka a i nasao sam ga...dovoljno su se zakopali lazima...druga stvar taj mobilni je bi dostupan taj drugi dan ...nakon sto su ga oni vratili pod kapu i rekli da ne brinem i da ce sve biti vraceno, posle.par sato telefon do dana danasnjeg postaje nedostupan...baterija bila u fullu...drzi po 26 dana...

treca stvar penta je bila zavarena za moj camac...i pokidana je nasilno...da su hteli, spasavali bi iz mog a ne cupali pentu i prebacivali na drugi...

nemam ni najmanje sumnje da su ovo klasicne okorele i organizovane lopine...ko god da su bi civili ili pripadnici organa reda...

Van mreže cobraman

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 5
  • www.mojaladja.com
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #11 poslato: 18, 10, 2014, 19:00:33 posle podne »
zaboravih jos ovo...moj drug im je pomogao da prevezu kablove ispod rucice...bilo sjebano dugme za stop...sti se i vidi da rade na ovoj slici th pokusavaju...

i OVO NIJE moj camac...ovaj crveni...bila je zavarena za zeleni metalni...

Van mreže srdjan72

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 47
  • www.mojaladja.com
  • Veličina: 6 m
Odg: Ukraden motor Honda BF8 u Obrenovcu
« Odgovor #12 poslato: 26, 08, 2015, 02:45:07 pre podne »
Cobramen,ima li kakvih vesti.Ni mojoj penti ni traga ni glasa ni dan danas.