Autor Tema: Kupovina broda (zelim ovaj brod)  (Pročitano 21326 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #60 poslato: 13, 08, 2009, 00:59:09 pre podne »
@zoki novus
Nebitno. Dobio sam odgovore od par clanova, a i onako ovo sve vise podseca na forum B92. Nasao sam mesto gde na konkretno pitanje dobijes konkretan odgovor, kao nekada ovde.  :sorry:

pa ostavi link onda gde je to mesto da i mi znamo ... ili hoces ja da postavim ?

ajde evo ja cu ....
http://plovidba.info/forum/index.php/topic,141.0.html

ovo nije ni navodi.com ni nauticki.info ni nautika.rs ni plovidba.info .... tako da nema potrebama za takvim recenicama...


Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #61 poslato: 13, 08, 2009, 01:15:31 pre podne »
Nije ni elitesecutity, na zalost.

Bilo mi je glupo da na forumu na kome sam od prvog dana osnivanja i cijem sam razvoju poprilicno doprineo (ako nisam bar sam se potrudio) reklamiram drugi forum. Drago mi je sto se nije odustalo od izvornog principa, ali vreme ja da administratori pocnu da rade administraciju jer je matica sve brza, a nosi nas prema B92.

Pozdrav,

"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #62 poslato: 13, 08, 2009, 01:48:53 pre podne »
Nije ni elitesecutity, na zalost.
Bilo mi je glupo da na forumu na kome sam od prvog dana osnivanja i cijem sam razvoju poprilicno doprineo (ako nisam bar sam se potrudio) reklamiram drugi forum. Drago mi je sto se nije odustalo od izvornog principa, ali vreme ja da administratori pocnu da rade administraciju jer je matica sve brza, a nosi nas prema B92.
Pozdrav,

preko 12 ljudi je ucestvovalo u ovoj temi u zelji da ti pomogne...


Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #63 poslato: 13, 08, 2009, 02:06:13 pre podne »
Hvala svima koji su procitali uvodni post. Nadam se da sam ja bar nekome pomogao ili bar nagovestio resenje nekim svojim postom.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #64 poslato: 13, 08, 2009, 10:21:54 pre podne »
@Jerry
Bravo majstore. 90% smo isto odgovorili.

sad tek procitah post na tvom forumu :)...stvarno 90% isto odgovorismo...
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #65 poslato: 13, 08, 2009, 10:34:18 pre podne »

 ... ne bih se ja slozio BAS747 je skup a ne vredi toliko...

Evo Kap nešto što možda vredi, a ja mislim da nije puno, za onog ko ima naravno.

http://www.boatshop24.com/web/hr/suchen/m/index.htm?showid=1986459

Vrednost i cena su ok, ali to nije pravi izbor za Dunav i način na koji većina ovde koristi svoje čamce i bordove.
Isto vredi i za BAS 747.  To su čamci rađeni po ugledu na offshore fishermane, za pecanje po svakom vremenu i za to su sjajni.
Ali većina ovde koristi čamce uglavnom samo par letnjih meseci i samo po lepom vremenu. Te kabine su promašena stvar.
Otvoren kokpit + tenda na zatvaranje za slučaj kiše i nevremena. To je najbolji izbor.
Kao Duletov stari Regal. Čak mu je i kuhinja napolju!  :good:
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kupovina broda (zelim ovaj brod)
« Odgovor #66 poslato: 13, 08, 2009, 12:09:56 posle podne »
Stvarno, mislim da ovde nije reč o "konkurenciji". Mi smo otvorili taj forum sa malo drugačijom idejom. Kapetan mi je prvi pomogao sa nekoliko mudrih saveta i zapažanja. MojaLađa je neprevaziđena po mnogim stvarima i tako treba i da ostane. Pitali smo kapetana da li smemo da stavimo link na naše putovanje na Đerdap i dobili zeleno svetlo. On je pitao da li to može da ide na portal MojaLađa, i pojavilo se i tamo. U ostalom, i veštica i ja smo i dalje ovde aktivni, i tako će ostati, dok je god ovde ovako lepo druženje. Sve administratore mojelađe znamo lično, i želim da kad se sretnemo pričamo sa osmehom o reci, pecanju, politici, čemu god, a ne da obaramo pogled. Uostalom mislim da sam i ja mnogo sebe uložio u ovaj forum, od prvog dana.

Dosađivaćemo vam i veštica i ja ovde još dugo, ne bojte se :)

 :good:

ja sam bio iziritiran sto nije ostavio link jer to nije zabranjeno a tako je zvucila poruka...