Autor Tema: johnson 4 kratka osovina  (Pročitano 5844 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže vlasinko

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 48
johnson 4 kratka osovina
« poslato: 18, 04, 2014, 14:00:25 posle podne »
Postovani prijatelji,imam malog Johnsona-4 starijeg datuma s dugom osovinom koja mi ne odgovara pa sam u potrazi za kracom osovinom.Ako nekome stoji viska voleo bih da dodjem do nje.I jos nesto,imam osecaj da se ovaj motor dere kao magarac,da je strasno bucan:jel se to meni cini ili mu fali nesto od delova sto ja neznam,pomozite,hvala...

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: johnson 4 kratka osovina
« Odgovor #1 poslato: 18, 04, 2014, 15:49:11 posle podne »
Postovani prijatelji,imam malog Johnsona-4 starijeg datuma s dugom osovinom koja mi ne odgovara pa sam u potrazi za kracom osovinom.Ako nekome stoji viska voleo bih da dodjem do nje.I jos nesto,imam osecaj da se ovaj motor dere kao magarac,da je strasno bucan:jel se to meni cini ili mu fali nesto od delova sto ja neznam,pomozite,hvala...

Imam isti takav motor, samo razbucan.  6589

Ti motori imaju dve svećice i deru se kao ludi ali su dosta dobri.   Ne brigaj, nije mu ništa. Srećno u potrazi za kratkom osovinom.  114
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže vlasinko

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 48
Odg: johnson 4 kratka osovina
« Odgovor #2 poslato: 18, 04, 2014, 21:33:28 posle podne »
Hvala na informaciji,sto se tice bucnosti sad mi je lakse,neznam samo da li ce mi to pomoci kad jurim soma trolingom 55555,a sto se osovine tice znam da moze da se skrati al ako zatreba nemoz se produzi upavusi pa zato trazim...