Autor Tema: Pozdrav i upomoc :)  (Pročitano 5761 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Qsha

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 150
  • Pol: Muškarac
  • Mirno more ne stvara dobre mornare...
  • Brod tip: ELAN 402 gt
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #30 poslato: 21, 03, 2014, 15:25:39 posle podne »
Ja se stvarno izvinjavam sto sad skrecem sa teme oko pomoci,ali sam video da je igorbos spomenuo okupljanje na sajmu,procitao sam u nekom postu da je 29.og tj u subotu ako ne gresim?jel bi mogao neko da me uputi kako gde i sta?tj. da li ja kao relativno nov clan mogu da prisustvujem toj vasoj manifestaciji okupljanja i druzenja ili ne?hvala unapred

Van mreže zica

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 469
  • Pol: Muškarac
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #31 poslato: 21, 03, 2014, 16:40:06 posle podne »
Svako je dobro došao obiđemo sajam pokupujemo šta su izneli za prodaju pa kafana  114

Van mreže cesarica

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 3
  • www.mojaladja.com
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #32 poslato: 21, 03, 2014, 16:42:18 posle podne »
Da, potrudicu se da dodjem na sajam :) Iskreno, blam me da sad tu banem odjednom, a ni vesla nemam :)) Ali za svaki slucaj, gde cu moci da pronadjem ekipu sa foruma?

PS. @petar_kozic  Hvala za PDF :)

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #33 poslato: 21, 03, 2014, 20:54:41 posle podne »
Poštovana Carice, dozvolite da vam i ja poželim dobrodošlicu. Nisam to učinio ranije jer sam bio malo van Srbije ali eto me ponovo tu, sa našim prijateljima sa foruma.

Ukoliko volite vodu i prirodu - za početak imate sve što vam treba. Sve ostalo, doći će samo po sebi.

Moja preporuka bi bila da otvorite naslovnu stranicu našeg sajta i da pregledate listu tema (verovatno ste to već uradili). A zatim - polako...

Iščitavajte jednu po jednu, naoružajte se strpljenjem jer smo mnoge teme zatrovali kojekakvim komentarima (priznajem - kriv sam i ja). Ali naći ćete mnogo zanimljivih i korisnih stvari. A onda će prava pitanja sama da se pojave i tada ćete doći i do pravih odgovora.

A što se tiče sajma - obavezno svratite. Lepo je da upoznate one sa kojima se dopisujete. Videćete, ima medju nama i po neko sasvim normalan. Kad prodjete kroz grad pored takvih, verovatno se i ne biste osvrnuli (ali za nekima - oho ho,  još kako!).

Do sledećeg vikenda neko će vas već obavestiti o tačnom mestu okupljanja. Ja bih vam se rado pridružio ali te subote i nedelje treba da preselim firmu na novu adresu... Gotovo sigurno neću moći da vam se pridružim. Zato pozivam ostale drugare da dodju u što većem broju i da svi zajedno popijete po jednu i u moje zdravlje.

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #34 poslato: 21, 03, 2014, 23:54:04 posle podne »
Među nama sigurno NEMA NORMALNIH!!!  ffff
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: Pozdrav i upomoc :)
« Odgovor #35 poslato: 28, 03, 2014, 16:57:10 posle podne »
Dobro dosla ...Pazi ovako , to sto nemas plovilo nema nikakve veze sa tim da nam pravis drustvo ovde a ni bilo gdje . Brodovi se nabavljaju i mjenjaju vremenom . Svi to radimo a ovde nas povezuje ljubav prema vodi . Dakle ...samim tim sto si ovde vec si punopravni clan . I da ,  u naprijed oprosti za sve one gluposti sto ces da procitas . Nikakvi smo !
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.