E, ovako treba... > Elektro motori u nautici i ...

Nova vrsta bateriji - jednom za čitav život

<< < (2/3) > >>

maverick:
Vec u par navrata htjedoh napisati slicno...da su bar litij ionske...matori kao i obično nadje tekst i prepisuje....zbunjuje narod... 7645218764198

CIVIJA:
Ja vec dobrih 5-6 godina imam USB punjac baterija. Zadnji put sam ga koristio jednom - nekada davno, neznam ni gde mi je  jh

--- Citat: georgije  08, 03, 2014, 20:58:09 posle podne ---Samo odredjeni i to mali potrosaci ce raditi na 1,2V ozbiljniji potrosac tipa foto-aparata i sl. se nece ni probuditi, za njega je ova baterija vec gecrkt.

--- Kraj citata ---
Bogami kod mene sva tri digitalca rade na punjive baterije bas dobro. Kupis kvalitetne baterije i nema problema.

deda:
Pa im ti Lazo posle pokazi novitete! jh

LSI:

--- Citat: deda  09, 03, 2014, 17:53:10 posle podne ---Pa im ti Lazo posle pokazi novitete! jh

--- Kraj citata ---

Ma, nije tu sad u pitanju da li ću im ukazivati na neke novitete ili ne, nego, razmišljam o onom: "matori"!

A meni je tek šezdeseta...

stvlada:
   Opet se pise samo da bi se imao sve veci broj postova,samo ne znam cemu to,mozda se misli da se brojem postova nadoknadjuje broj preplovljenih kilometara.
   Predlazem i administratorima da otvore podforum gde ce nazovi clanovi komedijasi pisati:sale,fazone i fore koji su neophodni u svakoj temi.
   Mozda ne bi bilo lose da se svi javno izvinimo i bivsem clanu Olimpu,ipak su njegove slike sunki slanine i kobasica bili daleko komicnije i zanimljivije od ovih sala i dosetki koje su bile bajate i polovinom proslog veka.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju