Ribolov > Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče

Nekome je danas rodjendan !

<< < (118/123) > >>

LSI:
Обично у овој теми неком честитам рођендан, пожелим му добро здравље, све најлепше... Хтео бих то да урадим и данас али не иде. Нема нашег друга који би то прочитао.

На данашњи дан наш Барба Неша окупио би нас у марини "Карабурма" око котлића, дан би пролетео уз његове шале али...
Нема више нашег друга. Сада је на неком другом месту а нама је остало само сећање на једно лепо време, на део наших живота које смо поделили са њим и он са нама.

Друже, недостајеш!

srsa:

--- Citat: LSI  16, 05, 2022, 08:51:38 pre podne ---Обично у овој теми неком честитам рођендан, пожелим му добро здравље, све најлепше... Хтео бих то да урадим и данас али не иде. Нема нашег друга који би то прочитао.

На данашњи дан наш Барба Неша окупио би нас у марини "Карабурма" око котлића, дан би пролетео уз његове шале али...
Нема више нашег друга. Сада је на неком другом месту а нама је остало само сећање на једно лепо време, на део наших живота које смо поделили са њим и он са нама.

Друже, недостајеш!

--- Kraj citata ---

I to mnogo

petar_kozic:
Hteo bih da iskoristim priliku i našem dragom Lazaru (LSI) čestitam rođendan.
Neka je sa srećom punoletstvo Lazo, mislim da nisam pogrešio, video sam broj 8 kao drugu cifru.

Želim ti sve najlepše u životu, pre svega puno zdravlja, a onda i lepih i dužih boravaka na vodi !

Živeo !  114

LSI:
Јесте осамнаести али се она јединица напред нешто искривила па личи на шестицу, као да је и она "Made in PRC".

У сваком случају, хвала на честитки. Свима који нису желим да стигну до ове цифре (у поверењу: није то тако лоше доба).

George:
Srećan rođendan i od mene!

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju