E, ovako treba... > Elektro motori u nautici i ...

Diskusija Bow thruster

(1/3) > >>

KING:
Da neponavljam, gospodin Misa je to lepo objasnio, i u jos mnogo situacija dobro dodje. Bow thruster  vredi svih para. Mog Kinga od 16 tona .14m x4m uparkiram u milimetar.
Mene su drugari koji vec imaju ugradjene Bow thruster naterali da ga ugradim vec kada je enterijer - struja i sve bilo gotovo na brodu.
Jer ja sam smatrao da mi nije potreban jer imam dva motora. Mnogo bi pogresio da nisam ugradio.

A price sigurno to nevalja jer to oni prodaju mi lici na pricu, necu da menjam cipelu koja mi curi mozda ce i ta nova curiti.

A evo i slike da smo ugradili, a ne odustali.

KING:

--- Citat: zankiki  10, 12, 2013, 18:03:16 posle podne ---Prijatelj je zainteresovan da kupi, ako znate nekog da prodaje, ili gde ima povoljno.

Svaka informacija dobrodošla! Hvala!

--- Kraj citata ---

Gos Zankiki nemoj ubedjivati prijatelja da ne ugradi.Vec  obrnuto, da ugradi.Moje prijatelje sam poslusao i veoma sam im zahvalan.
Nemoj slusati savete onih koji su to videli na You Tubu i na slici. Pitaj jos nekoga, ko koristi Bow thruster.
Naravno da Bow thruster kosta, ali pretpostavljam da tvoj prijatelj zna koji je to red velicina.
Gos. Misa je vec napiso , mora da znate koja jacina Bow thrustera bi odgovarala vasem brodu( imate na Vetusovo sajtu). Moj savet je da uzmeta jaci u odnosu na proracunatu jacinu, jer sa viskom snage dobijate na brzini i preciznosti. Bicete  mnogo komotniji kod reagovanja.
Cena Bow thruster zavisi od jacine. Sto je jaci to je skuplji.

Ovo ti nisam napisao da te ubedim da kupis od mene Bow thruster, vec iz dobre namere. Na kraju imas uvoznike opreme pa proverite. A i ovo ti je
dobra cena http://www.plovidba.info/forum/mali-oglasi/vetus-bowthruster-75kgf/msg317016/#msg317016

KING:
A evo kako to i funkcionise


KING:
Ovde mozes naci proracun za velicinu vaseg broda

http://www.side-power.com/public/templates/default.php?id=21&selected=91&selected2=21

KING:
Mozda je i najbolja varijanta da odes kod nekoga ko ima ugradjen i da vidis kako to funkcionise.
Ako nemate gde kod mene ti stoji otvoren poziv.

Kapetane i za tebe vazi poziv, domaca dunja te ceka.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju