Autor Tema: LOV U MAGLI I ARSINO KUVANJE!!  (Pročitano 13090 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1687
  • Pol: Muškarac
  • BEOGRAD
    • Jedrilica
  • Brod tip: sam napravio
  • Marina: Ada Ciganlija
  • Veličina: 6m
LOV U MAGLI I ARSINO KUVANJE!!
« poslato: 07, 12, 2013, 10:39:57 pre podne »
           Idu izbori na opstini Vozdovac.

           Apelujem na sve da iskristalisemo jedinstveni stav za koga
glasati,kako bi olaksali vozdovcanima samu odluku u vezi glasanja.
Ajde necu sada da pojedinacno prozivam najiskusnije rekoplovce da
daju svoj nemerljiv doprinos pri donosenju ove vazne odluke. Ipak
apelujem na njihovo ogromno kako rekoplovno tako i politicko isku-
stvo,da se nesebicno zrtvuju,kao i uvek na svim TEMAMA.


         Politika nas je ujedinila!
« Poslednja izmena: 17, 12, 2013, 19:01:13 posle podne deda »
Vazno je ploviti,ploviti i ploviti.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: LOV U MAGLI I ARSINO KUVANJE!!
« Odgovor #1 poslato: 07, 12, 2013, 13:38:45 posle podne »
Njojzi fala !!! rolleye
« Poslednja izmena: 17, 12, 2013, 19:14:21 posle podne deda »
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #2 poslato: 07, 12, 2013, 22:32:46 posle podne »
Njojzi fala !!! rolleye

Arso Zoki Deda?
jeste vi svi pili iz iste flase?



Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #3 poslato: 08, 12, 2013, 02:27:32 pre podne »
Njojzi fala !!! rolleye

Arso Zoki Deda?
jeste vi svi pili iz iste flase?




Hbga, ispade da smo mi pili a ti se napio.  lol

Zimsko je doba pa dolazi vreme čarki i prepirki na sajtu. A tu ni ove godine, neću uzimati mnogo učešća.

Na tvoje komentare imam svoje gledište, koliko god se ti upinjao da nas sve uveriš da si u pravu.

Da budem jasniji. Tvoj je sajt, pa se možeš ovako i ponašati. Što bi rekli "Tvoja roba, tvoj dućan", pa radi šta te volja.

Ja sam na sajtu prilično dugo prisutan ali ne zbog tebe i tvojih tekstova, već zbog mnogih drugih ljudi koje sam ovde upoznao, od kojih sam svašta lepog i korisnog naučio, sa kojima se godinama družim kako na vodi, tako i na kopnu.

Zato ne odlazim sa ovog sajta pošto bi takvo ponašanje bilo baš detinjasto. Recimo da smo svi prošli kroz te situacije.

Znam da između tebe i mene nema nikakve lične netrpeljivosti. Mogu te svrstati u grupu, meni dragih ljudi, ali ne mogu a da ti ne kažem da negde preteruješ.

Onda ti ne bih bio prijatelj, već poltron ili kako god ga drugi nazivali.  114
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #4 poslato: 08, 12, 2013, 10:55:46 pre podne »
Ne pretjeruje on negdje ,moj Arso , no na mnoga mjesta . Al jbg , nas je pa jos tvrdoglavi licanin . Rastu djeca , polako , dovesce ga u red malo po malo . Mada....nije vise ni tako mladjahan pa da mu se sve na budalastinju odbija . Ma , uredu je , desava se i u najboljim kucama .
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #5 poslato: 08, 12, 2013, 11:30:13 pre podne »
Definitnvo je dosla zima :-)

Sent from my ME371MG using Tapatalk


Van mreže Misha D

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1780
  • plovilo: Linssen 29.9 ac gs
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #6 poslato: 08, 12, 2013, 14:46:54 posle podne »
dobro je da su ove misli plasirane u delu foruma koje, valjda, gosti ne mogu da vide, mislili bi da su zalutali.

Sent from my Trabant
 
Današnji dan je početak ostatka moga života....

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #7 poslato: 08, 12, 2013, 16:23:42 posle podne »
Moramo povremeno da ga kritikujemo mi sto smo 50+ zato sto je mladac pa ga vrela krv ponese . Bice on sasvim solidan domacin vremenom .  ffff
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #8 poslato: 08, 12, 2013, 16:26:21 posle podne »
Ukljucio bih se u raspravu, al sam se kod keve najeo palacinki pa mi nije ni docega... ono sve mi potaman :-) odo na jos jednu sa nutelomi mlevenom plazmom... a na Dunavu se danas smrzoh... samo da otvorim sezonu 2013 pa cu se smirim :-)

Sent from my ME371MG using Tapatalk


Van mreže Zoran

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1687
  • Pol: Muškarac
  • BEOGRAD
    • Jedrilica
  • Brod tip: sam napravio
  • Marina: Ada Ciganlija
  • Veličina: 6m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #9 poslato: 08, 12, 2013, 19:50:01 posle podne »
         Tako pametnujete u drugim temama,a ovde vam maca pojela jezik.Zar zelite da nam propadnu izbori na Vozdovcu?
         Ajde nemojte se stideti rekoplovci i verzirani politicari.Ovo vam je jedinstvena prili-
ka da se razmasete.Ovde mozete da napisete komentar i na dve strane.Samo hrabro,mo-
zda vas neko i casti na kraju.
Vazno je ploviti,ploviti i ploviti.

Van mreže Misha D

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1780
  • plovilo: Linssen 29.9 ac gs
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #10 poslato: 08, 12, 2013, 20:06:06 posle podne »
za utehu nismo sami u okruzenju:

Odgovornost, što je to?
Zanimljivo je što se dogodi kad se likovi s margina poslovnog i intelektualnog svijeta stranačkim kemijanjem dokopaju vlasti, i kada moraju donositi odluke koje su daleko iznad njihovih sposobnosti i intelektualnih kapaciteta. Još je gore kad ih stranka uhljebi na strateški bitnim mjestima o kojima ovisi egzistencija građana ove zemlje.
Pritom nemaju ni k od kvalifikacije za posao u kojem se ne traži političko laprdanje već stručno znanje. A ego im je toliko velik da ne mogu komunicirati s ljudima iz prakse koji znaju posao, da ih pitaju za pomoć, prijedlog, rješenje... Njih takvo znanje ugrožava! U ministarstvima i sličnim ustanovama, ali i na mnogim nižim razinama gradskim, općinskim, županijskim, malo je onih koji su stručno osposobljeni baš za polove koje moraju obnašati. Te poslove najčešće obavljaju zaslužni, podobni, i prilagodljivi stranački kadrovi. A egoizam, narcisoidnost, bahatost samo su neke od njihovih odlika. Naravno, to ide u paketu s nepotizmom, korupcijom i sličnim aktivnostima onkraj zakona. Malo je onih koji stvarno znaju što rade, koji imaju viziju i jasan cilj. A kad ih se i nađe, zauzeti su borbom s vjetrenjačama, jer politikantu je teško priznati da ne zna i ne može riješiti problem, da treba pametnijeg od sebe da mu pomogne, pa ako treba i riješi problem.
I tu dolazimo do ključnog problema koji nas drži zarobljene u spirali kojom se strmoglavljujemo prema dnu. Odgovornost. Ne govorimo sada o odgovornosti za kriminalne rabote. Tu su pravila za sve jasna, iako ne i jednaka. Riječ je o odgovornosti na koju se svi kunu i koja predstavlja pokriće za visoka primanja i bonuse. Što je odgovornost u politici? Svi se kunu u odgovornost prema zemlji, narodu, vjeri, obitelji... no ima li je u stvarnosti? Odgovoran je obrtnik koji zbog problema u poslovanju može izgubiti svu imovinu. Odgovoran je poduzetnik koji će ispaštati i za stvari na koje teško može utjecati. A jesu li odgovorni ministri i pomoćnici kad se s nama poigravaju, da sve sliči na loš laboratorij u kojem se na pokusnim životinjama ispituju loši ekonomski eksperimenti? Kad je netko od ministara odgovarao za lošu odluku, platio kaznu za štetni zakon, neprovediv pravilnik? Je li bivši ministar financija odgovarao za uvođenje trošarina na plovila, čime je desetkovao malu brodogradnju? Kome će i na koji način vlast odgovarati za raspad gospodarstva, zdravstva, katastrofalno školstvo, rasprodaju vode i naše imovine koja je odlukom grupe podobnih pretvorena u državnu, i poput plijena podijeljena, pa uništena i prebačena u privatne džepove? Tko će i kako i kada odgovarati za to?!  Odgovornost, i moralna i materijalna u nas je samo fikcija, populistička demagogija. U moralnom smislu izrodili smo se u potpuno devastirano društvo, a što se materijalnoga tiče to je nabolje opisao naš čuveni "teoretičar sadašnjice": - Tko je jamio, jamio je! - trebalo bi samo dodati: - I prije, i sada i ubuduće...

http://www.burzanautike.com/arhiva/147#uvodnik-vise

Sent from my Trabant
Današnji dan je početak ostatka moga života....

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #11 poslato: 08, 12, 2013, 20:40:07 posle podne »
@Arsa
Ovo nije privatan forum vec forum svih koji pisu ili su pisali na njemu ... A ni na privatnom ni na javnom se ne moze kako ti kazes "Tvoj je sajt, pa se možeš ovako i ponašati. Što bi rekli "Tvoja roba, tvoj dućan", pa radi šta te volja. "  ti recidivi partijskih oligarhija su jos uvek jaki i ne zameram ti na takvom misljenju... ali ovo nije takav forum naravno postoje privatni forumu i tamo moze i tako... ovde ti i ja imamo podjednako pravo odlucivanja... verovao ili ne...

@Arsa i Zoran
neko od vas dvojice (mozda i neko treci) rece da osnujemo podforum "politika", to mi je jos Dule predlagao kad je odlazio sa foruma ... nisam ni tada pristao necu ni sada...

"MojaLadja" je mesto za gde svako uz postovanje drugog moze da iznese svoje misljenje bez bojazni od brisanja , banovanja ili povrede osecanja "vrhunskog bica vlasnika foruma" . Moju Ladju cine levicari, desnicar, ljudi razocarani u sistem, ljudi koji su zadovoljni sistemom, ljudi koji bi pobegli od svega... ali kako god da pogledas svi imaju neku licnu kartu ili pasos i samim time su podlozni politici , sem onih koji zive na vrhu Sar planine politika zakaci svakog a pogovoto nas koji kao nauticari podlezemo bar pod tri zakona vise nego oni koji nemaju camce...

@Zoran
Sto ti toliko insistiras na politici i izborima na Vozdovcu ? Da je Palilula pa ajd da kazemo da postoji neka varijanta jer  ima preko 40km obala a vozdovac ni kilometar ... De reci sta ti je na dusi ne skrivaj se iza Vodzovca...



@Misha D
"Sent from my Trabant"

ahahahahahaha odlican tapatalk tag :)

Van mreže Zoran

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1687
  • Pol: Muškarac
  • BEOGRAD
    • Jedrilica
  • Brod tip: sam napravio
  • Marina: Ada Ciganlija
  • Veličina: 6m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #12 poslato: 08, 12, 2013, 21:54:27 posle podne »

                     TOOOOOOOOOOO,pocela licna prozivanja.Ajde jos politicki savet
za koga glasati na Vozdovcu,sem za DVERI.
Vazno je ploviti,ploviti i ploviti.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #13 poslato: 08, 12, 2013, 22:05:13 posle podne »

Van mreže jedar

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 105
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Marieholms Catalina m22
  • Brod tip: Marieholms Bruk
  • Marina: Vik-Inn
  • Veličina: 6,5 m
Odg: LOV U MAGLI
« Odgovor #14 poslato: 08, 12, 2013, 23:39:51 posle podne »
Ne jedi Nutelu kao ni Milku GMO ako hoces ima spisak 12 proizvodjaca u Srbiji koji koriste GMO a i ne kriju.