Autor Tema: POLAKO VAM DOLAZI IZ D....A U GLAVU?!  (Pročitano 7428 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
POLAKO VAM DOLAZI IZ D....A U GLAVU?!
« poslato: 22, 05, 2013, 20:26:32 posle podne »
Stvarno smo cudan narod , ni za svoje dobro nismo u stanju da se ujedinimo oko dobre ideje !


Nezavisno Udruzenje Ribolovaca Srbije
 
POLAKO VAM DOLAZI IZ D....A U GLAVU?!

Malo malo pa tekst o mrežama,zagađenju,neradu ribočuvarskih službi.I šta dalje?Kada smo ponudili(jedino)rešenje,nema vas nigde.Da je svako od vas u zadnja tri meseca izdvojio samo pola sata svog slobodnog vremena,sada bi se naši zantevi našli na stolu parlamenta.Nemora da znači da bi smo uspeli,ali ovako definitivno nećemo.A kako i da uspemo,kada i oni koji daju potpis za našu inicijativu,u najmanju ruku nisu sportski ribolovci.Juče mi u radnju uđe jedan sportski,među prvima dao potpis i kaže kako je na Mrtvoj Tisi upecao divljaka kilaša.Mislite da ga je vratio u vodu.Malo sutra.Kaže:Što da ga vraćam kada se izmrestio!Ovaj drugi,takođe potpisnik,klepio na DTD šarana od 5 kg.Šta mislite,da li ga je i ovaj sportski vratio.Ljudi,pa u Srbiji nema 30.000 pravih pecaroša.Što se onda mučiti.Moj savet vam je sledeći:Polako štedite pare,ostavljajte na stranu po koji evro.Uskoro će vam trebati.Za koju godinicu će ribu upecati samo onaj koji to bude mogao da plati nekom privatniku.MUTNO!!!!!!
.

Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže dalibor

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 377
  • Pol: Muškarac
    • Ime broda:Anja
  • Marina: Lepi Mika
  • Veličina: 9m
Odg: POLAKO VAM DOLAZI IZ D....A U GLAVU?!
« Odgovor #1 poslato: 23, 05, 2013, 08:27:52 pre podne »
Mislim da je ova godina prelomna da se vidi kakav je riblji fond na rekama.
Pisali smo komentare od Tise do Smederevskih ada pa i dalje. To je 150km toka. I niko nije prošao slavno,skoro pa"kao bosi po trnju".
Što bi se reklo" ne ponovila se prošla godina pecaroška ".
Sve u svemu ova priča je p....e uz vetar.
Što ti kažeš dok ne dođe nekome iz d...a u glavu nema vajde.
Život je jedan a Dunav večan

Van mreže Ljuba

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 752
  • Pol: Muškarac
Odg: POLAKO VAM DOLAZI IZ D....A U GLAVU?!
« Odgovor #2 poslato: 23, 05, 2013, 11:35:17 pre podne »
Može da se prođe dobro samo u nekoj vuko****ni gde jedva da možeš privezati čamac.
Zato sam i pravio sidra i teg pa da mogu da stanem gde retko ko može ali onda odpada druženje na obali i slično.
Poznata lepa mesta odpadaju što se tiče ribolova jer su odavno napadnuta sa svim mogućim borbenim sredstvima.
Takav smo narod, mnogo pogan i onda i nije čudo što nas ostali svet ovako tretira...da ne idemo dalje u politiku.

Niko nam neće rešiti probleme, moramo to sami ali nažalost nismo za to i sposobni.