Autor Tema: Sajle, gde kupiti  (Pročitano 6383 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Sci

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 212
  • www.mojaladja.com
Sajle, gde kupiti
« poslato: 10, 09, 2013, 12:34:18 posle podne »
Gde se kod nas mogu kupiti sajle za jarbol itd. Da li neko ima prese i slicno za stezanje i "pravljenje" krajeva sajli? Kakve se sajle koriste, meke ili tzv. tvrde, moje su od 4mm. ali mi treba duza zbog veceg jedra!? Jesu li one pocinkovane ili od posebnog materijala, ne bih da mi korodira posle mesec dana sail?
Vozi Miskooooo.....

Van mreže nauticant

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 158
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #1 poslato: 10, 09, 2013, 22:29:16 posle podne »
Obavezno prohromske, imas kod Zike sajle gde svi taksisti servisiraju taksimetre. To je onaj trzni centar na uglu Mije Kovacevic i Visnjicke, ja sam tamo radio i rade bez greske. Moras predhodno da nabavis stezalice, mozes preko Motomarina da narucis

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #2 poslato: 11, 09, 2013, 09:24:30 pre podne »
Obavezno prohromske, imas kod Zike sajle gde svi taksisti servisiraju taksimetre. To je onaj trzni centar na uglu Mije Kovacevic i Visnjicke, ja sam tamo radio i rade bez greske. Moras predhodno da nabavis stezalice, mozes preko Motomarina da narucis

nikako pocinkovane, kao sto nauticant rece samo prohrom ... ujedno ako ti se sajle nisu "rascupale" ili mnogo istegle ne diraj nista ...stavi sajlu u saku i provuci je celu polako ako te nista ne ubode (oba pravca provlacenja) sajle su ok...
stezalice se povremeno pojave i u beomarine a mogao bi i do Merkura da svratis par puta sam tamo naeleteo na MTECH stezalice... ali uvek je problem alat koji baci  sajlu i stegne je ..

Van mreže Sci

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 212
  • www.mojaladja.com
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #3 poslato: 19, 11, 2013, 05:28:48 pre podne »
Evo do dan danas ne nabavih prohromsku sajlu od 3mm (sad mi takva treba).  Kod Zike imaju 4mm, to da prave po narudzbi je istina, al' za malo 456 6589. "Sto ne stavis cetri, sta joj fali". "Nista, al' meni treba tri zbog cekrka, cetvorka mi je velika". Odlazim ostavljajuci ih u cudu, vidim da nista ne razumeju, tri-cetri, isti klinac. Kao felna 14-15, ili guma 165-175-185, sve je to tu negde, sta cepidlacim grandpaOdem kod Bobana sajle, gledaju belo na sam pomen prohroma. Kod njega me poslao Zika. Ok, Boban mi kaze idi u dzip komerc. Zovem ih, necu da idem dzabe. Naravno da nikad culi za prohrom od tri milimetra, pa jos sajla. Nagradno pitanje za sve:"da li je moguce u gradu Beogradu naci obicnu 3mm sajlicu od prohroma, duzine 2.5 metara? Da je od tiotanijuma do sad bi je nasao, ali u zemlji Srbiji sve to izgleda malo dramaticnije upavusi hvauWJRFKLADSHF kuku tamburanje.
Vozi Miskooooo.....

Van mreže Zoran

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1687
  • Pol: Muškarac
  • BEOGRAD
    • Jedrilica
  • Brod tip: sam napravio
  • Marina: Ada Ciganlija
  • Veličina: 6m
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #4 poslato: 19, 11, 2013, 23:36:43 posle podne »
Kod buse.Zemunska pijaca,pored parkinga.
Vazno je ploviti,ploviti i ploviti.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #5 poslato: 20, 11, 2013, 08:45:37 pre podne »
http://www.akvasan.com/stranice/_wasi_sajle.html

3mm 120 dinara metar , WASIjeva...


www.pumpe.rs/

3mm... 69 plus pdv takodje WASI




Van mreže petar_kozic

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 920
  • Pol: Muškarac
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #6 poslato: 20, 11, 2013, 08:48:54 pre podne »
http://www.akvasan.com/stranice/_wasi_sajle.html

3mm 120 dinara metar , WASIjeva...


www.pumpe.rs/

3mm... 69 plus pdv takodje WASI

Ali, to nije Beograd.

Citat
Nagradno pitanje za sve:"da li je moguce u gradu Beogradu naci obicnu 3mm sajlicu od prohroma, duzine 2.5 metara?

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Sajle, gde kupiti
« Odgovor #7 poslato: 20, 11, 2013, 08:57:23 pre podne »
online narudzbine za 24 casa su ti sajle u beogradu ... covek ih juri duze vreme , ne verujem da se zakucao da to mora licno da preuzme u beogradu :)