NAUTIČKI E-SHOP > E - shop

Kome će se posrećiti?

(1/7) > >>

LSI:
Zbog kupovine stana sakupljam novac prodajući sve što se prodati može. Tako sam došao na ideju da ponudim i čamac o kojem je toliko pisano na našem forumu.
O njemu je već sve rečeno (http://www.mojaladja.com/forum/index.php/topic,2170.0.html) i zna se da je, od kad je u mom vlasništvu, više vremena proveo kao žardinjera u bašti nego u vodi ali ipak je to čamac.

Da ponovim samo kratko:
- čamac od aluminijuma tipa Progres 4, proizvoden 1983. godine, sa kabinom (fabrička) i dogradjenom natkabinom (stojeća visina - ako ste ispod 170 cm),
- dužina preko svega: 5,50 m,
- širina: 185 cm,
- težina: oko 450 kg
- registrovan za 6 osoba (istekla registracija),
- daljinske komande za upravljanje,
- razvučena instalacija za struju (sada sve radi: poziciona svetla, far, jarbolno belo, radio aparat),
- potrebno završiti opremanje kabine (dušeci, zavese, rasveta),
- prikolica (samogradnja, registrovana ove nedelje).

Korito je klasično glisersko, ali zbog rekonstrukcije je produženo i za glisiranje bi bio potreban motor od minimum 30 KS (ipak, ne bih savetova jer je zbog podignute natkabine podignuto i težište; sada se pogoni motorom od 8 KS i plovi lepo brzinom od 5 do preko 14 km/h).

Cena?
Ja sam ga platio prilikom kupovine 1.200 evra. U sve radove uložio sam ukupno nešto više od 3.000 evra. Koliko stvarno vredi videćemo ako neko da ponudu.

Obzirom da prodajem i stan od 74 m2   u Batajnici, dobrom kupcu čamac dajem na poklon!

broker975fx:
Brate mili - camac se prodaje samo da bi se kupio drugi a ne da bi se kupio stan. Da hoces da kupis splav to bi razumeo ali stan tamburanje
Ako ga sada prodas ili jos ludje poklonis dobrom kupcu stana koji prodajes tesko da ces vise ikad nesto kupiti - jbg surova istina

LSI:

--- Citat: broker975fx  01, 11, 2013, 17:29:07 posle podne ---Brate mili - camac se prodaje samo da bi se kupio drugi a ne da bi se kupio stan. Da hoces da kupis splav to bi razumeo ali stan tamburanje
Ako ga sada prodas ili jos ludje poklonis dobrom kupcu stana koji prodajes tesko da ces vise ikad nesto kupiti - jbg surova istina

--- Kraj citata ---

Ne bih ja ali evo, dva meseca kako sam dao oglase da prodajem stan u Višnjici i stan u Batajnici, a do sada se javilo šest potencijalnih kupaca za Višnjicu (od njih troje bi da kupe na kredit, a zgrada nije legalizovana...) i ni jedan za Batajnicu. A meni stiže rok da platim stan u Zemunu...

Oduvek je važilo ono: "Dok jednom ne omrkne, drugom ne osvane!"

Ipak, motor ne nameravam (za sada) da prodajem; sve se nadam, kad se smestimo, biće čamaca još.

broker975fx:
Ti si Lazo sa nekretninama gori od Miskovica,
prodaj jedan stan kupi ozbiljan brod i preseli se na njega, na poslu daj otkaz
familija nek se bakce sa ostalim stanovima i progresom a ti lepo na pacenju negde u sumi - razmisli o tome 114

LSI:

--- Citat: broker975fx  01, 11, 2013, 21:40:28 posle podne ---Ti si Lazo sa nekretninama gori od Miskovica,
prodaj jedan stan kupi ozbiljan brod i preseli se na njega, na poslu daj otkaz
familija nek se bakce sa ostalim stanovima i progresom a ti lepo na pacenju negde u sumi - razmisli o tome 114

--- Kraj citata ---

Dobar predlog. Sad ću ga preneti ženi. A ako me najuri iz kuće, eto me kod tebe na brodu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju