Autor Tema: Gde uraditi tehnicki za prikolicu  (Pročitano 20002 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Gde uraditi tehnicki za prikolicu
« Odgovor #45 poslato: 11, 11, 2013, 12:48:22 posle podne »
Sumanuto diskutovati...daj prebacite ovo u neku kafanu pa da se tamo kuckamo,svakako me neobicno vesele stavovi inatdzija  114

Van mreže Sci

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 212
  • www.mojaladja.com
Odg: Gde uraditi tehnicki za prikolicu
« Odgovor #46 poslato: 11, 11, 2013, 14:34:14 posle podne »
 jh jh jh...samo jos da utvrdimo ko je ovde inadzija, posto sam ja ovo radio iz potrebe zanajuci da mi ovi sa cetvrtog jula nece to odraditi i cekati me zbog sverta 6589. Druga je stvar ta njihova "ekonomska" logika i cena koja ne moze postojati, jer da bi bilo trzisne logike mora postojati ponuda i traznja, ne vidim da imamo u BGD-u konkurenciju od bar desetak rampi, tako da pada u vodu prica o trzisnoj ekonomiji, ovde je rec o "moze mi se" i ucenjivanju naroda upavusi tamburanje eek. Letos smo u JKZemun doneli armaturu i sljunak u zelji da produzimo rampu kod naseg kluba (kod balona) i ucinimo je upotrebljivom za sve i to besplatno 6589. Naravno, nasao se neko od nadleznih ko je stopirao nas posao, jer je valjda bolje ono ruglo sto strci iz vode od uredjene rampe, tako da sad niti rampe, nit' koristi ima bilo ko (osim onih koji naplacuju za spustanje i dizanje. Ova rampa kod nas je upotrebljiva kad je Dunav preko 300cm, znaci skoro nikad. Al' propisi su propisi, mora se opravdati postojanje javnih preduzeca koje posluju oko vodnih tokova zemlje Srbije upavusi 456 eek 114
Vozi Miskooooo.....