Autor Tema: policija dobila camac  (Pročitano 4673 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže jugov

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 28
  • Pol: Muškarac
  • dom je tamo gde je dunav
policija dobila camac
« poslato: 16, 09, 2013, 12:40:21 posle podne »
Policija  dobila motorni  čamac od  Elektrovojvodine.
Novosadska policija dobila je danas (05.09.2013. god)  na upotrebu od Elektrovojvodine motorni čamac, koji u ovom preduzeću nije služio ničemu.
Prema rečima v.d. načelnika Policijske uprave Novi Sad Stevana Krstića, ovo je prvi put da Policijska uprava dobija ovakvu pomoć te da smatra da će od sada efikasno biti rešavani svi problemi i na reci.
 loock8  "Policijska uprava Novi Sad od sada će dobiti ingerencije i na vodi, zahvaljujući tome što je Elektrovojvodina prepoznala potrebu  naše službe. Imajući u vidu sve što je moguće da se desi na vodi, ovo  plovilo  omogućiće nam da kontrolišemo od sada i taj prostor. Oni koji su na  Dunavu, a tu pre svega mislim na posetioce Štranda, ako ne ove sigurno od sledeće godine biće mnogo bezbedniji i sigurniji", rekao je Krstić dodavši da su policiji potrebna još dva ovakva čamca i popunjavanje broja policajaca u ovom odeljenju kako bi uspostavili punu kontrolu nad vodom.
Kako kaže direktor Elektrovojvodine, Srđan Kružević, ovo je mali korak koji je ta firma učinila kako bi se povećala bezbednost Novosađana.
"Od momenta  kad sam  preuzeo mesto direktora Elektrovojvodine i zatekao ovaj plovni objekat, hteo sam da ovaj čamac bude u funkciji. Smatramo da će on najkorisniji biti u Policijskoj upravi Novi Sad.  Ovoj  službi neophodan je ovakav objekat kako bi mogli što bolje da obavljaju svoj posao, a to je pre svega očuvanje javnog reda i mira a na ovaj način će to biti ostvareno i na vodi", rekao je Kružević i pozvao druge da slede primer Elektrovojvodine.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16691
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #1 poslato: 16, 09, 2013, 13:00:39 posle podne »
lep gest !

Van mreže ajveks

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 168
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #2 poslato: 23, 11, 2013, 17:30:10 posle podne »
Lep gest eek da  mogu sto bolje da udaraju po usima kad poskupe registraciju  JFAOITHAJFA dok lopine i ostala bagra haraju.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #3 poslato: 23, 11, 2013, 17:55:13 posle podne »
Ajveks, ne brine mene što će oni kontrolisati. Red neki treba da postoji u državi, a o tome, pored ostalih i rečna policija treba da vodi računa. I to je u redu.

Ono što meni smeta je način na koji je policija došla do čamca.

Koliko se sa slike da videti taj čamac ne spada u one najjevtinije. Ko je u Elektrovojvodini doneo odluku i odobrio pare i odakle te pare?
Pa posle kažu jevtina nam struja. Treba da poskupi...

Dok javna preduzeća budu kupovala državnim službama čamce, automobile i tome slično, dok budu zapošljavala partijske kadrove... neće nama svanuti.

Van mreže ajveks

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 168
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #4 poslato: 23, 11, 2013, 22:20:51 posle podne »
Lsi ti si upravu i sam rekao da reda nema,i ja se slazem sa tobom ali to je vec politika ja ti pricam konkretno o recnoj policiji.Znam da konkretno sem nas nekontrolisu nista sto bi jos trebalo i znam da pored njih lopovi haraju  4587 a da vidite jos ko radi tamo(nemislim na ove sto voze camce i spasavaju ljude)smejali bi se ali bolje da vam nepricam ja sam mislio da sam izasao na neki splav a ne da sam u recnoj policiji.U principu nista se nerazlikuje od drzave  ffff

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #5 poslato: 24, 11, 2013, 09:52:12 pre podne »
Lsi,nemo' se uzbudjavas,ne kontrolisu po baste i dvorista  sajkaca
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #6 poslato: 24, 11, 2013, 14:49:26 posle podne »
Lsi,nemo' se uzbudjavas,ne kontrolisu po baste i dvorista  sajkaca

Nemam ja ništa protiv ni da dodju u baštu (uz propisnu najavu). Ono što meni smeta je to što nam cele godine pune glavu kako je struja suviše jevtina i kako će jadna elektroprivreda propasti zbog toga što čuva i moj standard, a onda parama koje ja platim za struju oni kupe čamac koji im ne treba...

Eh, tugo... 56568

Van mreže djera1

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 101
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Polaris beta
  • Marina: Dorcol
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #7 poslato: 24, 11, 2013, 17:39:59 posle podne »
Kupis 25648  loock8 za  44445 para i nema u corka

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #8 poslato: 24, 11, 2013, 17:54:03 posle podne »
Bravo za rebus, Djero.
Odavno nisam video jedan koji se tako lako i lepo "čita".

To objašnjava zašto je policija dobila čamac ali to su i dalje naše pare kojima neko plaća da ne bi išao u zatvor. A zbog toga bi trebalo da dvostruko duže robuje iza rešetaka.

Van mreže jugov

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 28
  • Pol: Muškarac
  • dom je tamo gde je dunav
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #9 poslato: 02, 07, 2014, 16:55:16 posle podne »
kako dosao tako i otišao , ministarka za energetiku i ministar policije su potpisali saglasnost i postigli dogovor da se čamac dat na korišćenje policiji u novom sadu uzme i preda nekim drugim službama na dalje korišćenje. pominje se ministarstvo energetike kao i mup u beogradu.  tako da će policija u novom sadu morati sačekati neke nove donacije i bolja vremena da zaplovi dunavom. 

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #10 poslato: 02, 07, 2014, 20:07:48 posle podne »
kako dosao tako i otišao , ministarka za energetiku i ministar policije su potpisali saglasnost i postigli dogovor da se čamac dat na korišćenje policiji u novom sadu uzme i preda nekim drugim službama na dalje korišćenje. pominje se ministarstvo energetike kao i mup u beogradu.  tako da će policija u novom sadu morati sačekati neke nove donacije i bolja vremena da zaplovi dunavom.


 ha ha ha

Šta ti je partijska sujeta.  56568 Otimaju se oko nečega što nije njihovo.
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2075
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #11 poslato: 02, 07, 2014, 23:10:40 posle podne »
Мене су учили а је све наше од 1945. године.  flasica

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #12 poslato: 02, 07, 2014, 23:24:12 posle podne »
Ako je ovo tacno i camac posalju za BG,onda stvarno nema kraja...

Van mreže Šjor Marinko

  • Veliki rečni berberin
  • ***
  • Poruke: 118
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #13 poslato: 03, 07, 2014, 08:59:23 pre podne »
kako dosao tako i otišao , ministarka za energetiku i ministar policije su potpisali saglasnost i postigli dogovor da se čamac dat na korišćenje policiji u novom sadu uzme i preda nekim drugim službama na dalje korišćenje. pominje se ministarstvo energetike kao i mup u beogradu.  tako da će policija u novom sadu morati sačekati neke nove donacije i bolja vremena da zaplovi dunavom. 

"Ministarka" energetike je sada Antić, a ona  dodo bivša ministarka energetike je sada ministarka saobraćaja-da se zna ! ffff

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16691
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: policija dobila camac
« Odgovor #14 poslato: 03, 07, 2014, 11:24:26 pre podne »
kako dosao tako i otišao , ministarka za energetiku i ministar policije su potpisali saglasnost i postigli dogovor da se čamac dat na korišćenje policiji u novom sadu uzme i preda nekim drugim službama na dalje korišćenje. pominje se ministarstvo energetike kao i mup u beogradu.  tako da će policija u novom sadu morati sačekati neke nove donacije i bolja vremena da zaplovi dunavom.

ahahahahahhhahahahahah ... tragikomedija...