E, ovako treba... > Elektro motori u nautici i ...

180 HP Electric Outboard

<< < (2/4) > >>

Zoran:
   Ma daj eksperimentisi malo.

     Po meni je jedino i najbolje resenje da se razapne zicana mreza preko reke celom
duzinom plovnog puta.I mi montiramo trole sa strujomerom i picimo gde hocemo.Kao
automobili na udaranje u luna parku.  ffff

Kapetan:
trenutni razvoj el pogona mora da se osloni na alternativnu energiju .... tu sam zasnovao teriju ... ako hoces tvoje ruke moj materijal i da experimentisemo :)

mesechar:

--- Citat: Zoran  04, 09, 2013, 21:41:30 posle podne ---   Ma daj eksperimentisi malo.

     Po meni je jedino i najbolje resenje da se razapne zicana mreza preko reke celom
duzinom plovnog puta.I mi montiramo trole sa strujomerom i picimo gde hocemo.Kao
automobili na udaranje u luna parku.  ffff

--- Kraj citata ---



Genijalno ,ma brilijantno!!!!! Iskrivio sam se a da pishemo Vuchicu da postavi tender za elektrifikaciju Save i Dunava  stri stri stri

poljo:

--- Citat: LSI  04, 09, 2013, 14:45:30 posle podne ---Nama bi bilo skupo i da su napisali 5.700 evra, a ne 57 hiljada (ili već koliko su napisali za onaj najskuplji bez akumulatora - kad sam video cifre, sve mi se smutilo u glavi).

Ali da je lepo i da bi bilo lepo imati tako nešto - bešumno, a moćno, pa neka i radi samo par sati...

--- Kraj citata ---

Ovo me ponukalo da razmisljam malo konstruktivno . Predlazem da kupis taj motor i da ga koristis kao grijanje za inkubbator koji bi napravio od ladje koja ti se nalazi u dvoristu . Dakle visestruka korist, a i isplatilo bi se za par godina od malih pilica .Napajanje naravno da bude putem solarne ili vjetro energije tako da bi sve moglo da pordje kao ekoloski proizvod visoke kvalitete i spremno za izvoz u Evropu .

Kapetan:

--- Citat: mesechar  04, 09, 2013, 23:58:47 posle podne ---Genijalno ,ma brilijantno!!!!! Iskrivio sam se a da pishemo Vuchicu da postavi tender za elektrifikaciju Save i Dunava  stri stri stri

--- Kraj citata ---

a zamisli vodene trole na kanalu Dunav, Morava , Vardar... pa prevodnice prave struju koja pokrece brdove uzvodno ... i onda transport do soluna izadje dzabe !  fishhit

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju