Autor Tema: Pomoć prijatelja  (Pročitano 7280 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sinisap

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 6
  • Pol: Muškarac
  • http://www.mojaladja.com/
    • Djo Djo
    • Novi Sad Property
  • Veličina: 3.5
Pomoć prijatelja
« poslato: 03, 08, 2013, 00:57:45 pre podne »
 7645218764198 Kupih nedavno mali Elanov Gliser 3,5 metara dužine, napravih ugovor sa vlasnikom, ali vlasnik nije imao papire za njega. 


Tako ako imate račun ili neki papir sa kojim bih mogao da registrujem ovog malog Elana, ili ida me savetujete koji je najbolji način da se registruje molim da mi  javite pa da se dogovorimo

E sad, pošto videh da treba doprineti održavanju sajta, spreman sam da i tu pomognem. Dajem 50% od dogovorene cene, ako neko može da pomogne, ili ću doprineti koliko je moguće da sajt živi večno

Hvala unapred,


Siniša
Dunav je moje more, al' ni u Grčkoj nije loše

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Pomoć prijatelja
« Odgovor #1 poslato: 03, 08, 2013, 12:54:14 posle podne »
Sinisa,
Nećukomentarisati u vezi održavanja sajta - to je Kapetanov resor.

Ali što se tiče čamca - mislim da ćete teško rešiti problem papirologije. Čamce bez papira najbolje je ne kupovati. Medjutim, vi sada, ako ne možete da vratite čamac i dobijete pare nazad, baš i nemate neki izbor.

Nadajmo se da će se javiti neko ko ima papire koji mu nisu potrebni.

Odmah da vam skrenem pažnju na to da ne vredi da pokušavate da prijavite čamac kao samogradnju. To kod plastičnih čamaca više ne prolazi. Kapetanije priznaju samo uz račun plastičarske radionice koja je registrovana za izradu čamaca, ima kalupe, sertifikate i sl.

Ostaje vam da se vozikate bez papira u nadi da naša rečna policija još dug neće imati dovoljno goriva za veće prisustvo na vodi i bolju kontrolu.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomoć prijatelja
« Odgovor #2 poslato: 16, 08, 2013, 11:14:54 pre podne »
Mozda pronaci plasticare (Titel,Begec...) koji i dalje mogu izdati racune i tako pomoci...?

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Pomoć prijatelja
« Odgovor #3 poslato: 16, 08, 2013, 11:45:20 pre podne »
ako camac ima plocicu onda kontaktiraj proizvodjaca pa vidi da li imaju podatke o kupcu pa onda juris od kupca do kupca...

posto nema papire , lako moze da se desi da ces naleteti na vlasniku koji ce te izljubiti jer si mu nasao davno ukraden/izgubljen camac... camci bez papira pogotovo plasticni su glavobolja u najavi ...

Van mreže giganova

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 647
  • Pol: Muškarac
  • podsetnik sta nam sledi od evrope
Odg: Pomoć prijatelja
« Odgovor #4 poslato: 16, 08, 2013, 12:07:30 posle podne »
Pozdrav
Imam papir od Elana 401,ako moze pomoci javi se