Kanu & Kajak > Događaji, Okupljanja, Regate

Regata Reka kanuom/kajakom

(1/3) > >>

BataC:
Interesuje me da li se neko od veslaca prijavio za regatu Reka,posto sam se sam prijavio...Nadam se da ce nas biti vise(mislim veslaca)...Pa drugari vidimo se na regati...

itchi:
Sa sajta regate:

"Učesnik regate mozete biti i sa čamcem kajakom ili kanuom, odnosno, čamcem sa veslačkim pogonom, ali samo ako ste punoletni i član bilo kog veslačkog kluba, pošto maršuta koju prolazimo za devet dana regate, nije zahtevna za veslanje, zato što se krećemo uglavnom nizvodno."

Moram da budem clan kluba? U tom slucaju cu preskociti....

itchi

BataC:
Mislim da nemoras biti clan kluba...

LSI:
Nisam vlasnik kanua ili kajaka ali predložio bih organizatorima da razmisle o ovom uslovljavanju da veslač mora biti član nekog kluba.

Mislim da to nije potrebno.
Ni vlasnici čamaca nisu obavezni da budu članovi nekih klubova.

Istina, od vlasnika čamaca se traži da čamci budu registrovani ali to ipak nije isto.
Registracijom se dokazuje, pored ostalog, da je plovilo tehnički ispravno i bezbedno.
Šta znači biti član nekog kluba?

Ukoliko ostavite taj uslov, verovatno je da više onih koji bi se možda pridružili regati neće to učiniti.

BataC:
Velika vecina veslaca,nije clan nijednog kluba...Ja sam se za regatu prijavio telefonom...Nisu mi rekli da se mora biti clan nekog kluba...Pozvao bih Zapca,clana naseg foruma,koji je u organizacionom odboru regate, da nam razjasni  dilemu oko clanstva...Inace slazem se sa gosn.Lazom,vecina veslaca ce odustati...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju