Autor Tema: Ribokradica  (Pročitano 5446 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Ribokradica
« poslato: 12, 05, 2013, 13:35:38 posle podne »

Van mreže pop1307

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 24
  • www.mojaladja.com
    • Pecara
  • Brod tip: Dunas Lux
  • Marina: Radecki
  • Veličina: 5,45
Odg: Ribokradica
« Odgovor #1 poslato: 09, 05, 2014, 23:43:45 posle podne »
Prekljuce u rukavcu,uzvodno od Beljarice pecam,belu.Dolaze dva ribara,odnosno ribokradice,dusa me zabolela kad videh koliko bubnjeva postavljaju!!!!Saran se mresti,nisam hteo da ulazim u polemiku,spustili glave ko pizde kad prodjose pored mene. Uzmem telefon prijavim kradju kazem Prirodno MRESTILISTE JE OKUPIRANO OD STRANE RIBOKRADICA,COVEK IZ batajnice kao da je pao sa kruske,ne moze da shvati gde se to nalazi.... Ne znam ni ko to treba da kontrolise dal policija ili neko drugi!!!! Sve u svemu niko nista ne preduzima riba se sakati....Takodje i na Tamisu od strane ribokradica,ljudi zaradjuju za zivot na zalost na takav nacin,,,ali ne znaju sta je dosta,,,moramo se boriti protiv toga!!!!

Van mreže zankiki

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3276
  • Pol: Muškarac
  • Dunav oko Novog Sada
    • Marissa
  • Brod tip: Pasaat 735
  • Marina: Plavi Dunavac, Novi Sad
  • Veličina: 8.65
Odg: Ribokradica
« Odgovor #2 poslato: 10, 05, 2014, 09:18:06 pre podne »
Da, ali kako?

Me takve stvari baš umeju da zabole, i baš se nerviram. Koliko god da mozgam, jedino što bi imalo nekog učinka je da skupi na 10 entuzijasta pa da počnemo da lomimo ruke, potapamo čamce i ostalo. A to složićete se i nije neko rešenje.

Naša država nažalost ne može da se izbori sa mnogo bitnijim problemima, droga, kriminal po školama, da ne idem dalje, pa ne treba da čudi što ribe nisu na listi prioriteta.

Van mreže Srecko Sojic

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 331
    • Bela Ladja
  • Brod tip: Mistral
  • Marina: Rotterdam
  • Veličina: 7.0m
Odg: Ribokradica
« Odgovor #3 poslato: 12, 05, 2014, 12:51:32 posle podne »
@pop uz duzno postovanje, mene jos vise iritiraju price "mora da prehrani porodicu". za mene je ovo isto kao da je uzeo pajser i provalio mi u kucu ili natakao fantomku pa opljackao banku. mozda cak i gore jer banka je osigurana a priroda nije

sve bi to meni kopalo krompir u zabeli i to na sitno!
Oduvek sam sanjao Panticu da budem kapetan od belu ladju!