Autor Tema: Cena marina u Beogradu  (Pročitano 19137 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #30 poslato: 25, 11, 2016, 15:02:42 posle podne »
Volim ovo da čitam. Biće tu konstruktivnih rešenja, možda jedna nova marina. Laza je preduzimljiv gospodin, možda ćemo uskor sidriti čamac negde kod njega.

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #31 poslato: 25, 11, 2016, 18:02:47 posle podne »
Da da taz

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #32 poslato: 25, 11, 2016, 19:56:12 posle podne »

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #33 poslato: 26, 11, 2016, 06:24:15 pre podne »
... Ja sam im prosledio informaciju (opstini) da je u Svedskoj demontirana jedna gradska marina (zamenjeni su pontoni) i prodaje se za 54 eura segment velicine 5 x 2,4 m - ukupno 170 m sto je u masi 1800 eura. Samo je prevoz neka stavka. Mozda da se obrati grad - gradu da bi dobili i besplatno. Ali, izgleda da im nije interesantno, niko me nije kontaktirao.


Алекса, молио бих више података о овоме.
Волео бих да о томе обавестим моје људе у марини у Сланкамену. Можда бисмо ми, с општином Инђија, могли то искористити.
Може ли нека слика и спецификација (шта, колико, које димензије, од ког материјала...)?

Плутајући пристаништа у марини су размењени за фиксне мостова. Сада има укупно 170 метара моста, укључујући два гангваис да купи.
Мостови су око 40 година и нормално носити. Ради беспрекорно, потребно сидрење, марина стубови су усидрени на стуб од стране делу моста.
36 јединице продаје, цену по јединици. Купити 3 - гет 4 !!

Ovo je racunarski prevod teksta i slika pontona. Mislim da je u pitanju poliester. Pokusacu da jos jednom zainteresujem zvanicnike u mojoj opstini jer bih voleo da makar pokusaju da nesto korisno urade za nas pa ako ne bude interesovanja sa njihove strane, poslacu ti kontakt da bar neko iskoristi ovu, po meni, veoma povoljnu ponudu.

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #34 poslato: 26, 11, 2016, 08:13:47 pre podne »
Ako je od poliestera, onda nije mnogo teško za preneti, jedino što je daleko. Ali koliko vidim to se nadoknadjuje niskom cenom. Šteta ako neko, ko je u mogućnosti to da plati, ne prepozna mogućnost da kod nas napravi jednu dobru marinu. Imaobi  li lepu investiciju koja bi mu se sigurno isplatila.
Alexa navijam za to da ubediš nadležne u svojoj opštini da to realizuju.

Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #35 poslato: 26, 11, 2016, 08:27:18 pre podne »
Ako je od poliestera, onda nije mnogo teško za preneti, jedino što je daleko. Ali koliko vidim to se nadoknadjuje niskom cenom. Šteta ako neko, ko je u mogućnosti to da plati, ne prepozna mogućnost da kod nas napravi jednu dobru marinu. Imaobi  li lepu investiciju koja bi mu se sigurno isplatila.
Alexa navijam za to da ubediš nadležne u svojoj opštini da to realizuju.

Sve mi se cini da ce to tesko ici Mileta, treba tu dosta odvaznosti i pravovremene akcije a nema ni provizija  6589 . Mozda je bolje da odmah sve prepustimo Lazi, makar bi ja imao besplatan privez i pivo kad nekad` dodjem u Slankamen  kgk

Na mreži LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7044
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #36 poslato: 26, 11, 2016, 08:34:12 pre podne »
Aлекса, у Сланкамену су сви увек добродошли и не сећам се да је неком мом пријатељу наплаћен вез приликом посете и предаха на путовању.
А што се тиче понтона, мени је у тренутку читања прошло кроз главу како би то било лепо искориститк (ваљда је то остатак оног предузетничког рефлекса који ми је помагао у раду).
Ипак, то је само идеја и тек кад будем добио више података и с њима упознао оне који би могли помоћи у реализацији идеје... Е, тек тад можда од тога нешто и буде.
Али заиста мислим да би се то могло исплатити...

Sent from my P9000 using Tapatalk


Van mreže Alexa

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 503
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Albin 25 de luxe
  • Brod tip: Albin AB Kristinehamn Sweden
  • Veličina: 7,60
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #37 poslato: 26, 11, 2016, 10:45:21 pre podne »
Aлекса, у Сланкамену су сви увек добродошли и не сећам се да је неком мом пријатељу наплаћен вез приликом посете и предаха на путовању.
А што се тиче понтона, мени је у тренутку читања прошло кроз главу како би то било лепо искориститк (ваљда је то остатак оног предузетничког рефлекса који ми је помагао у раду).
Ипак, то је само идеја и тек кад будем добио више података и с њима упознао оне који би могли помоћи у реализацији идеје... Е, тек тад можда од тога нешто и буде.
Али заиста мислим да би се то могло исплатити...

Sent from my P9000 using Tapatalk

E, pa i ja sam u nameri da VG dobije jednu "narodnu" marinu pokusao da animiram nadlezne da pokusamo. Ovako, ja takvo gostoprimstvo nebih mogao da vam uzvratim jer, ovde se placa i to ne bas malo  tamburanje
« Poslednja izmena: 26, 11, 2016, 11:23:21 pre podne Alexa »

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #38 poslato: 26, 11, 2016, 15:28:22 posle podne »
Šta reći! Nema više cile mile, vremena su prošla stara, sve se vrti, uglavnom,  oko para   6589

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #39 poslato: 28, 11, 2016, 13:03:40 posle podne »
Danas. Klub RADECKI Zemun. Čamci kao u vojsci u vrsti uz obalu. Za svaki slučaj, Dunav je nepredvidiv. A cena veza na bovu: upisnina 7.000, godišnja članarina 17.000 dinara. Na proleće se najverovatnije sidrim tamo.

Van mreže Misha D

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1780
  • plovilo: Linssen 29.9 ac gs
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #40 poslato: 28, 11, 2016, 16:19:28 posle podne »
po slicnim cenama je marina 4.juli, nesto nizvodnije.
Nije na plovnom putu, imaju stalna dezurstva i izvlace plovila zimi na obalu, oganizoni godisnji tehn.pregled.....
Današnji dan je početak ostatka moga života....

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #41 poslato: 28, 11, 2016, 17:08:26 posle podne »
Ja sam bio sezonu 2015 na 4.julu, i nije mi se to sve bas svidelo pa sam promenio. Ove sezone im je cena za camac do 6m sa kabinom bila 24000 ili 26000, plovila koja se izvlace zimi ako koriste suvi vez tu na keju, doplacuju ako se dobro secam 4000din(ili 6), a tehnicki pregled se organizuje na skoro svim marinama gde ima veci broj plovila tako da to nije neki kljucni razlog.

Ono sto mi se nije svidelo na 4.julu je ponton ka Lidu, koji blokira izlazak na Dunav u dva meseca kad se i najvise boravi na vodi(u mom slucaju), i nije mi se svidelo kako je organizovan prevoz korisnika do camaca. Dok nekog nalovis da te preveze, moze da prodje dosta vremena. Prevoze samo dok je dan, ako dodjes ujutru pre 6, desavalo mi se da moram da budim cuvara pa mi je malo i neprijatno itd. 

To je izgleda samo stvar organizacije, jer su ljudi koji rade tamo stvarno ok ljudi, i vise puta su mi pomogli oko raznih stvari. Druga prednost je sto su camci u Dunavcu koga Veliko ratno ostrvo stiti od kosave.
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek

Van mreže MiletaStamat

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1825
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Cranchi Holiday
  • Marina: Nautički klub Zemun-Stari Šlep- Zemun
  • Veličina: 6 metara
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #42 poslato: 28, 11, 2016, 21:39:35 posle podne »
To za prevoz si u pravu. Skoro šetao kejom, i vidim čovek se privezao za bovu, duva li duva  u pištaljku, niko ne kreće do njega. Mislim da je prošlo sigurno oko pola sata kad vidim izlazi čamac i ode po njega. To je manaveza na Bovi, ponton je druga priča, udješ i sam si odmah na čamcu. Ali šta da se radi standard i neke druge okolnosti nas teraju da tražimo ono što nam odgovara.

Van mreže tangabravo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 361
  • www.mojaladja.com
    • tangacharlie
  • Brod tip: mikrotoner-sailfish
  • Marina: ispod prozora
  • Veličina: 18 stopa
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #43 poslato: 29, 11, 2016, 00:01:31 pre podne »
Ma čiča je prepametan što se " usidrio " pod prozorom , em džaba , em stalno na oku em luftiram kad god mi se ćefne em netruli u vodi

Van mreže Bakara

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 1618
  • Pol: Muškarac
  • Brod tip: Riviera
  • Marina: Zemun
  • Veličina: 8.7m
Odg: Cena marina u Beogradu
« Odgovor #44 poslato: 29, 11, 2016, 08:42:18 pre podne »
... To je manaveza na Bovi, ponton je druga priča, udješ i sam si odmah na čamcu. Ali šta da se radi standard i neke druge okolnosti nas teraju da tražimo ono što nam odgovara....
Ponton je resenje za to, nema sta, ali moze i na bovi da bude sve kako treba ako je dobro organizovano. Ja znam gde cu i sledecu sezonu, bas zbog toga. 3 smene i nikad nisam cekao duze od 5 minuta i to samo ako ima vise ljudi odjednom. Isto tako, kad god sam dosao i u noc i pre zore, cuvar je budan ispred kamera  thumbup
Svaki dan proveden na reci, ne racuna se u zivotni vek