Ribolov > Zakoni i Propisi u vezi ribolova

R i b o l o v

<< < (2/2)

deda:

--- Citat: espresso  23, 03, 2009, 13:09:21 posle podne ---Gde se vade dozvole za pecanje za Savu i Dunav? ???

--- Kraj citata ---
   Imas na marini 4.JULI u Zemunu 4850,00din svakim danom osim ponedeljka!!! :download:

colonelo:

--- Citat: deda  23, 03, 2009, 13:18:00 posle podne ---
--- Citat: espresso  23, 03, 2009, 13:09:21 posle podne ---Gde se vade dozvole za pecanje za Savu i Dunav? ???

--- Kraj citata ---
   Imas na marini 4.JULI u Zemunu 4850,00din svakim danom osim ponedeljka!!! :download:

--- Kraj citata ---

Jel to jedinstvena dozvola za obe reke ili je cena pojedinacna, posebno Sava posebno Dunav.

deda:

--- Citat: colonelo  23, 03, 2009, 19:05:31 posle podne ---
--- Citat: deda  23, 03, 2009, 13:18:00 posle podne ---
--- Citat: espresso  23, 03, 2009, 13:09:21 posle podne ---Gde se vade dozvole za pecanje za Savu i Dunav? ???

--- Kraj citata ---
   Imas na marini 4.JULI u Zemunu 4850,00din svakim danom osim ponedeljka!!! :download:

--- Kraj citata ---

Jel to jedinstvena dozvola za obe reke ili je cena pojedinacna, posebno Sava posebno Dunav.

--- Kraj citata ---
  Sava cela a Dunav do Banovaca :smile:

budens72:

--- Citat: mushu  26, 03, 2009, 09:48:40 pre podne ---Prosto je neverovatno da u zemlji gde je velika nezaposlenost nemoguce organizovati dobru ribocuvarsku sluzbu. Sigurno ima puno ljudi koji bi vrlo odgovorno radili posao i uz to uzivali u voznji camcem i naravno bili placeni za svoj posao, ali politicari jos nisu shvatili kako da napune svoje dzepove od toga pa ih ne zanima da krenu u tu pricu.. Zbog krivolova ce nase reke ostati bez ribe, nisu to samo neprgledni mreze vec i struja kao i dinamit, doduse malo redje zadnjih godina. Gledao sam emisiju na TV gde u reonu Djerdapske klisure Rumunski ribari  ribare na nasoj obali i niko im ne sme nista. Intervjuisali nekog alasa i lepo covek kaze svi znaju za problem zna se i ko krade i da koriste generatore koje nose u svojim camcima i da je stata koju naprave ogromna jer stada sva riba ukljucujuci i mladj. Policija cuti a ovo je posao za njih, lapo rece alas Rumuni su gazde i na nasoj starni.

--- Kraj citata ---


E pa tako sam ja radio u ribočuvarskoj službi u NP F.Gora i na kraju pobegao iz firme zbog plate od 12000 dinara 2004.godine koja je uz to kasnila po dva meseca.A provodio sam u čamcu i po 15-18h,90% noću i u borbi sa pravim lopovima....Nema prave službe dok ne bude dobro plaćena i država stajala iza nje.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju