Autor Tema: izrada camca  (Pročitano 22454 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Stijepovic

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 85
  • www.mojaladja.com
Odg: izrada camca
« Odgovor #15 poslato: 08, 03, 2013, 21:06:53 posle podne »
Lijepo odradjeno  thumbup, ne znam jesi li vidio moj projekat , sto sam ti rekao da cu ti dati.. Imas ga tamo u Planove za izradu camca :)

Van mreže brodski stolar

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 45
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: izrada camca
« Odgovor #16 poslato: 09, 03, 2013, 21:12:02 posle podne »
Odlicni ste svaka cast

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: izrada camca
« Odgovor #17 poslato: 11, 03, 2013, 15:00:16 posle podne »
Svaka čast na izradi.    clap

Lepo se u zdravlju i veselju koristili čamcem.


Jedino što mi se nije svidelo to je položaj kasete za odlaganje stvari. 

Naime, iz ličnog iskustva, tvrdim da će se posle par kišnih dana kaseta napuniti vodom. Mislim da bi bolje rešenje bilo da se vratanca otvaraju na gore.

U slučaju da je čamac pokriven kada niste na vodi onda je ova moja opaska nepotrebna.  114

I još jedno pitanjce.  JFAOITHAJFA

Nije mi jasno da li u zadnjem delu čamca postoji vazdušna komora kao napred ili ne?

Ako postoji, a mislim da je tako, onda je OK.
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže Margus

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 24
  • Pol: Muškarac
  • Morava je moje more
    • Margus
  • Brod tip: Smederevac
  • Marina: Morava
  • Veličina: 6m
Odg: izrada camca
« Odgovor #18 poslato: 11, 03, 2013, 21:56:51 posle podne »
U zadnjem delu camca nema zasebne vazdusne komore ona je u stvari kaseta..tu sam napravio gresku jer je uopste ne koristim i zavaricu je sigurno. Posto sam na Velikoj Moravi rizicno je ostavljati camac na vodi jer nema marine i moram svaki put da ga vadim iz vode posle spusta.
U prednjem delu ima zasebne vazdusne komore i plus jos jedna pregrada koju sam izolovao stirporomsa svih strana i sluzi mi u letnjem periodu kao frizider. Kapacitet frizidera je 5 gajbi piva plus sve to zalijem lomljenim ledom tako da za vreme spusta imam led u vremenu od 7 sati sto je jako bitno po jakoj vrucini  114

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: izrada camca
« Odgovor #19 poslato: 12, 03, 2013, 08:36:28 pre podne »
U zadnjem delu camca nema zasebne vazdusne komore ona je u stvari kaseta..tu sam napravio gresku jer je uopste ne koristim i zavaricu je sigurno. Posto sam na Velikoj Moravi rizicno je ostavljati camac na vodi jer nema marine i moram svaki put da ga vadim iz vode posle spusta.
U prednjem delu ima zasebne vazdusne komore i plus jos jedna pregrada koju sam izolovao stirporomsa svih strana i sluzi mi u letnjem periodu kao frizider. Kapacitet frizidera je 5 gajbi piva plus sve to zalijem lomljenim ledom tako da za vreme spusta imam led u vremenu od 7 sati sto je jako bitno po jakoj vrucini  114


Praktično razmišljanje.

Muke sa tim gajbama. Ko će to doneti na čamac?

Za pražnjenje sigurno ima kandidata. Znam bar 5-6 dobrovoljaca sa sajta.   roll4  114 harm
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže Margus

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 24
  • Pol: Muškarac
  • Morava je moje more
    • Margus
  • Brod tip: Smederevac
  • Marina: Morava
  • Veličina: 6m
Odg: izrada camca
« Odgovor #20 poslato: 12, 03, 2013, 10:16:57 pre podne »
Za dobavljacima piva i potrosacima nikada ne manjkam  114 takodje smo raspolozeni i za nova poznanstva sa  reka  sail od opreme, osim frizidera, imamo i sonar Garmin echo 200, solarni komplet, akumulator 100Ah, i saksiju sa ljutim papricicama..
  A nista od toga ne bi vredelo da nema dobre ekipe za druzenje...

imam mnogo slika, ako imate viska vremena mozete pogledati na linku ispod o nasim druzenjima i akcijama koje imamo na vodi i pored nje..