Autor Tema: DANAS NA PUTU ZA OSTRUZNICU ZAPADE MI ZA OKO LEP BRODIC U IZGRADJI  (Pročitano 12598 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže maverick

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1271
  • www.mojaladja.com
Odg: DANAS NA PUTU ZA OSTRUZNICU ZAPADE MI ZA OKO LEP BRODIC U IZGRADJI
« Odgovor #60 poslato: 01, 02, 2013, 20:00:08 posle podne »
moja siklja ima 2.5mm... praviti ovakav brod od 3 je nevidjeni idiotizam ... nama, na reci nisu problem talasi vec udarci, nasukivanja i nasedanja koja su svakodnevna ...

rebrima, egijama ... se stiti brod od raznih pritisaka koji se manje vise pravilno rasprostiru po limu ... ali ako se 5mm nasadi na armaturu/stenu koja je negde uz obalu je jedna stvar a druga ako se 3mm nasadi ... racunajte sta znaci 3-4 tone celika kada u brzini od recimo 10km/sat zvekne u armaturu koja je recimo precnika 10mm...

setite se kako izgleda povrsinska korozija sa onim mehuricima... ti mehurici su od 0.5-1mm sto cini ukupnu debljinu lima izmedju 2 - 2,5mm

mislim da bas nema cesto tih armatrura ili stijena i takvih nesreca i deblji lim bi stavio iz razloga dugotrajnosti...nekako mi se cini da bi 2-3 mm prebrzo izhrdjalo......mislim ako ulozis 20 000 ili vise eura pa zelio bih da traje duze

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: DANAS NA PUTU ZA OSTRUZNICU ZAPADE MI ZA OKO LEP BRODIC U IZGRADJI
« Odgovor #61 poslato: 01, 02, 2013, 20:27:21 posle podne »
Najveci problem po meni je ne blagovremeno ostavljene rupe za vodu ,struju gas,komande i svasta jos

Van mreže djbtea

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 273
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: fjord gliser
  • Marina: stara centrala dorcol
  • Veličina: 6.10
Odg: DANAS NA PUTU ZA OSTRUZNICU ZAPADE MI ZA OKO LEP BRODIC U IZGRADJI
« Odgovor #62 poslato: 02, 02, 2013, 01:42:32 pre podne »
Packe ako se nevaram taj brod treba da je delo ruku vrsnog maistora,Sholeta, tako da oko njega nema dvojbe oko kvaliteta.Jedino je stvar u izboru modela,jelte ukusi su razni a i novcanik. 114 k5 a0335

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: DANAS NA PUTU ZA OSTRUZNICU ZAPADE MI ZA OKO LEP BRODIC U IZGRADJI
« Odgovor #63 poslato: 02, 02, 2013, 10:58:43 pre podne »
E to je tačno.