Autor Tema: Kradu ribu sa preko 300 mreža  (Pročitano 24042 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tyger

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 41
  • Pol: Muškarac
  • Eat,sleep...go fishing
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #15 poslato: 03, 07, 2009, 01:34:34 pre podne »
"Da se peca punim plućima" !!! Majku im banditsku  :diablo:  :diablo:  :diablo:
Shomi,ne sekiraj se za mene,ne verujem da će me banovati, zbog drugih čisto,to bi značilo da ne dopuštaju da neko govori istinu i  objektivno stanje...Uzgred,moja borba ipak nije Don Kihotovska,veruj mi na reč,imaju efekta moji postovi na forumu ministarstva još kako  :)  :yahoo:

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #16 poslato: 03, 07, 2009, 01:39:40 pre podne »
Dadadada, "Punim plućima!" Bandaaaa!

Skini cenovnik http://www.vojvodinasume.co.rs/fajlovi/cenovnik%20poljoprivreda%20i%20ribarstvo.pdf
da vidis kako su SVE organizovali...

Btw, verovatno si video da sam gde god sam mogao tražio spisak ko gazduje kojim vodama, nešto se ne nadam da će odgovoriti...
MPE

Van mreže tyger

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 41
  • Pol: Muškarac
  • Eat,sleep...go fishing
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #17 poslato: 03, 07, 2009, 01:50:37 pre podne »
Ma odgovoriće ti, ali što reče Sale55 ne razumeju te oni sve dok ne podivljaš i pošalješ post ili email "malo" oštrijim tonom   :shout:

Van mreže MisterTwister

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 142
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #18 poslato: 03, 07, 2009, 11:01:31 pre podne »
Igrom slucaja  sam stacioniran u okolini Kostolca tj. preku puta elektrane i mogu da posvedocim da  :pogranichnik: sluzba radi kao sat HEHE. Naime, svakoga dana prolete Dunavom svojim camcem ili camcima (imaju dva) i to dva puta. Jednom prepodne i jednom popodne. Mogu reci da ima efekta jer od kada je to pocelo da se desava vise nema ribara kao sto je nekada bilo. Ispred mog placa ranije se desavalo da svakih pet do deset minuta neko provuce mrezu. Teren je bio ociscen i od skoljki a ne ribe. Medjutim da li postoji sprega izmedju  :pogranichnik: sluzbe i elektricara zaista ne znam ali ako je tako onda bi trebalo obavestiti  :police:  :police: i sve pozatvarati i  :pogranichnik: i  :girl_prepare_fish: (elektricare). Zbog toga ne da nam treba na vodama samo  :pogranichnik: cuvarska sluzba vec nam treba i  :pogranichnik: sluzba koja ce da radi svoj posao na adekvatan nacin.
Plutam, plivam, ronim, zaranjam, izranjam, nestajem, vraćam se...

Van mreže Radojković

  • Dlakavi Čorbosrk
  • ****
  • Poruke: 193
  • Pol: Muškarac
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #19 poslato: 04, 07, 2009, 01:41:53 pre podne »
Vojvodinasume,he he ponesem kanticu i par crvica da upecam par babuskica za stuku i odem na kanalce pored Tamisa kao i svaki put.Prolaze neki nose drva iz sume al mene to ne zanima sem onih par babuskica.Kad eto ti ga posle 15min. nadlezno lice  :pogranichnik:  sa nivom.dobar dan-dobar dan.sta radish?pecam babuskice za stuku ko i svaki put. A ne moze to tako ovo je vlasnistvo vojvodina sume i te babuske takodje.Imash dozvolu???Meni se razvuche osmeh -imam sve zive dozvole koje postoje.E kaze on ovde ti ne vrede te dozvole nego vrci te kedere u vodu i gubi se(da mi mozemo nesmetano da radimo).I tako ti ja vratim 2(dve)babuskice u vodu i odem ko posran jer ne zelim da ulazim u konflikt sa kriminalcima u uniformi.Sta reci na to???

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #20 poslato: 04, 07, 2009, 11:00:01 pre podne »
Vojvodinasume,he he ponesem kanticu i par crvica da upecam par babuskica za stuku i odem na kanalce pored Tamisa kao i svaki put.Prolaze neki nose drva iz sume al mene to ne zanima sem onih par babuskica.Kad eto ti ga posle 15min. nadlezno lice  :pogranichnik:  sa nivom.dobar dan-dobar dan.sta radish?pecam babuskice za stuku ko i svaki put. A ne moze to tako ovo je vlasnistvo vojvodina sume i te babuske takodje.Imash dozvolu???Meni se razvuche osmeh -imam sve zive dozvole koje postoje.E kaze on ovde ti ne vrede te dozvole nego vrci te kedere u vodu i gubi se(da mi mozemo nesmetano da radimo).I tako ti ja vratim 2(dve)babuskice u vodu i odem ko posran jer ne zelim da ulazim u konflikt sa kriminalcima u uniformi.Sta reci na to???

nezahvalno je savetovati nekoga u ovakvim situacijama, ali toliko sam besan na odnos drzave prema gradjanima da mislim da bi mi pukao film u ovom slucaju i ko zna kako bi se zavrsilo.... doduse nemam nijednu dozvolu jer nikad nista ne upecam pa mi glupo da bacam pare na papir , a i nikada me nije startovao cuvar...

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #21 poslato: 04, 07, 2009, 15:34:23 posle podne »
Aauuu Kapetane !! Jesi li ti to nastran kad ti krivo što te čuvar nije startovao  :yahoo:
Dunav je moje more.....

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #22 poslato: 04, 07, 2009, 22:00:26 posle podne »
ko kaze da nema ribocuvara.redovno ih mozete videti na svecanim ruckovima i takmicenjime u kuvanju riblje corbe.za  sve ove godine,sreo sam ih samo jednom u tisi

    Kada god sam bio u Tisi uvek su dosli i bili su ok!!Iako imam dozvolu koja ne vazi gore!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #23 poslato: 04, 07, 2009, 22:11:19 posle podne »


[/quote]    Kada god sam bio u Tisi uvek su dosli i bili su ok!!Iako imam dozvolu koja ne vazi gore

i ja imam slicna iskustva sa tisom

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #24 poslato: 04, 07, 2009, 22:39:59 posle podne »
  Kada god sam bio u Tisi uvek su dosli i bili su ok!!Iako imam dozvolu koja ne vazi gore!

deda pored komaraca tebe napadaju i ribocuvari :)

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #25 poslato: 06, 07, 2009, 20:17:47 posle podne »
Deda, vidi kakva iskustva imaju ljudi sa Čombetom:

...moje iskustvo od subote kad je moj otac vozio čamac do mesta gde mi je bilo najlakše da stavim novu pentu, na 10m od obale mu se elisa uvila u mrežu koja "davi" ribu i kad sam pozvao dotičnog čuvara koji je zadužen za moj deo dunava (kod Zemuna), rekao mi je da je sam izvadim(!!!!!) ...pritom je bio mrtav pijan. Inace tog čuvara zovu ČOMBE !!!!

'beš takvu ribočuvarsku službu...
MPE

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #26 poslato: 06, 07, 2009, 20:32:26 posle podne »
Deda, vidi kakva iskustva imaju ljudi sa Čombetom:

...moje iskustvo od subote kad je moj otac vozio čamac do mesta gde mi je bilo najlakše da stavim novu pentu, na 10m od obale mu se elisa uvila u mrežu koja "davi" ribu i kad sam pozvao dotičnog čuvara koji je zadužen za moj deo dunava (kod Zemuna), rekao mi je da je sam izvadim(!!!!!) ...pritom je bio mrtav pijan. Inace tog čuvara zovu ČOMBE !!!!

'beš takvu ribočuvarsku službu...
  Jbg-a niko nije savrsen,bila proslava u marini tog dana! :drinks:Gledajuci ga u zadnje vreme,kao da radi tek da se nekaze da nista neradi!!Imam utisak da se razocaro nesto.Koliko ga znam nije od onih koji cesto piju,ali me nije iznenadilo!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže shomi

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 235
  • Pol: Muškarac
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #27 poslato: 06, 07, 2009, 20:38:19 posle podne »
A baj-d-vej, ko drzi Zemun, u smislu korisnika voda? Ko njemu daje platu?
Nisu valjda isto Vojvodinashume?
MPE

Van mreže tyger

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 41
  • Pol: Muškarac
  • Eat,sleep...go fishing
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #28 poslato: 06, 07, 2009, 20:40:51 posle podne »
"Da pecate punim plućima"  :suicide:  :suicide:  :suicide: Kakva ironija...

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Kradu ribu sa preko 300 mreža
« Odgovor #29 poslato: 06, 07, 2009, 21:05:58 posle podne »
A baj-d-vej, ko drzi Zemun, u smislu korisnika voda? Ko njemu daje platu?
Nisu valjda isto Vojvodinashume?
   Srbiasume :suicide: Sve ti je jasno,nadam se!!?
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran