Autor Tema: Unistavanje naroda-u tajnosti  (Pročitano 6471 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #15 poslato: 28, 08, 2012, 22:10:31 posle podne »
aparatura ukljucena jos 2008-e ... imas tamo na linku stanforda pa pogledaj od kada se beleze podaci ...

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #16 poslato: 29, 08, 2012, 09:40:52 pre podne »
Dakle Kep,po tebi, ja nabasa na nase vojne radarske instalacije.Samo je kvaka sto ja ne videh tako nesto,a dosta sam se muvo sa svojsku.Ne lici na radio antene.Polje antena-vojnih je bilo na lakat krivini na Novosadskom putu na ulazu u Galeniku,odakle ce sada biti prilaz na novi most preko Dunava. E sad,ovo ne lici,nego je isti haarp,kao na drugim mestima,po svetu.Ovi tvoji,grupa,mozda ne razlikuju,pa im je podmetnuto da su obicne vojne antene,Srpske.Na kraju,otkud da Ruska stampa pise o tome,nece biti da ih pozvo Milisav iz Beljina da se zali.Ovo su jako ozbiljne stvari da bi se zezali.Moze da se nadje na netu,komentar raznih naucnika,povodom HAARPA,pa cak i o ovima u Srbiji.I ja sam mislio da Srbi nece dozvoliti uvoz GMO,nikad,kad,1600 agronoma na terenu,a predsednik,eks,pomenu,javno,GMO i kako je to civilizacijski napredak,jer ,treba nam jevtina hrana.Straota i uzas.I onda Dule,sto,sta fali, bas je lepo vreme na reci.Dobro,da uzivamo dok imamo i ovaj vodostaj,slazem se.Ali,kako je krenulo,necemo se nauzivati u godinama koje dolaze.I zbog zracenja,americkog,i zbog GMO americke,i zbog,na kraju vodostaja i riblje populacije,koja je jako stradala ove godine.Riblja mladj je unistena,nije mogla da se vrati u vodo tokove,pogledajte izvestaje unazad.
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #17 poslato: 29, 08, 2012, 10:51:05 pre podne »
Ako je sve to tačno, a kuda ide svet možda i jeste nisu onda samo amerikanci krivi za to, po netu ima da i u rusiji ima veliko polje antene - što bi onda značilo da su svi zajedno u poslu manipulacije ljudima i vremenom. Drugo sada je došla kod nas druga vlada valjda bi oni pljuvali po starima i to koristili u njihovom marketingu ili su i oni zajedno? Ne kazem da nije moguće samo kritički posmatram sve oko sebe :)

Van mreže Bećar

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 253
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #18 poslato: 29, 08, 2012, 13:53:44 posle podne »
Zvanična priča je da menjaju fiziču i hemijsku strukturu jonosvere da bi se postigao bolji transport radio talasa ,po dužini i dubini (komunikacija sa podmornicama,istraživanje podzemnih objekata... ).Naravno da to nije opasno po nas i okolinu  eek.I ko to  sme da se protivi tehnološkom razvitku Amer... to jest  čovečanstva  sB0

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #19 poslato: 29, 08, 2012, 14:33:23 posle podne »
 Od Amerikanaca nas ništa dobro neće snaći... Čuvaj se Danajaca i kad darove nose...  Svo zlo ovoga svijeta potiče od njih..  56568

Van mreže ladjaVlajko

  • Administrator
  • Rečni Drekavac
  • *****
  • Poruke: 326
  • Pol: Muškarac
  • Veličina: 23cm
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #20 poslato: 29, 08, 2012, 16:41:30 posle podne »
O HAARP-u ima daleko više dezinformacija nego informacija. Šta tačno rade je strogo čuvana tajna ali sama činjenica da je američka vojska potrošila milijarde dolara da postavi antene koje emituju signal snagom od 3.000.000.000 W isključuje bilo kakvu priču o nauci.

Van mreže sharke

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 237
  • Pol: Muškarac
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #21 poslato: 29, 08, 2012, 20:16:52 posle podne »
Interesuje me na koliko mesta u Americi je postavljen HAARP sistem?  taz

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #22 poslato: 30, 08, 2012, 00:46:13 pre podne »
HOGAR ,
1 sliku koju svi ovde postavljaju je instalacija HAARP-a na ALJASCI, moj kazu da nikakvih antena tamo nema sem za mobilnu telefoniju ....
2 HAARP-u ne treba lokacija u Srbiji vec samo prijemna antena da znaju uticaj, ta antena je postavljena na fakultetu u Zemunu
3 Sta se moze a sta se ne moze veliko je pitanje... Po meni svako cackanje na frekvetnom opsegu ljudskog mozga (par herza) na kome radi i HAARP je zeznuta stvar... u najboljem slucaju moze da te oraspolozi ili rastuzi radjeno je dosta experimenata i to je to .. nisu ni blizu da te nateraju da glasas za nekoga
4 Nova Vlada (jos ne znam dal da ih pljujem ili ne, izgleda da hocu) su otpustili svih 1600 agronoma koji su propagirali GMO, sto je podatak koji ohrabruje , videcmeo kuda ce to da ode...

e sad ... ako hocete da nzate kada je bila prva primena HAARP-a na Srbiju po meni to je bilo 1999 za vreme bombardovanja , setite se onih oluja i neobicne grmljavine .... da li je posle toga nesto radjeno na polju vremenskih prilika u Srbiji ne znam ...

susu ne znam dal je izazvao HAARP jer se ova susa uklapa u ciklus , e problem je sto se "ne uklapanja " vide tek posle 10 - 20 godina ... setite se leda ove godine mogli smo ocekivati susu bez problema...

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #23 poslato: 30, 08, 2012, 06:23:33 pre podne »
HOGAR ,
...

4 Nova Vlada (jos ne znam dal da ih pljujem ili ne, izgleda da hocu) su otpustili svih 1600 agronoma koji su propagirali GMO, sto je podatak koji ohrabruje , videcmeo kuda ce to da ode...
...


Moj Kapetane, izgleda da ćemo ih pljuvati zajedno. I to mnogo.
Nigde nisam čuo iz zvaničnih izvora da su otpuštanje agronoma obrazložili propagiranjem GMO. Zato ne verujem da je to bio razlog.
Sad ćujem da su odlučili da ponište uredbu o ekološkoj taksi...

Ali još nisam čuo šta će umesto tih stvari oni ponuditi!?

Van mreže HOGAR

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1446
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Hogar Strasni
  • Brod tip: Djena ship ''Hrabri''
  • Marina: ''Nautek'' Zemun
  • Veličina: 11 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #24 poslato: 30, 08, 2012, 09:11:02 pre podne »
Ajd,vratite se u 1999.Setite se potpuno neuobicajenih sevanja,kao blic,na nebu,tokom oluja,kao sto Kep kaze.Nigde munje,samo kao blic.Na you tube,snimak sa floride,identicna stvar.Snimili ljudi,obicni,i cude se,nikad vidjeno ranije.Verovatno prvi praktican ogled HAARPA 1999,normalno,gde nego na Srbiju,sa sve zemljotresom,setite se.Sto se tice Rusa,to su podigli u Borisovo vreme.Od Putina je to pod kontrolom,ali ruskom.Svi HAARP-ovi su povezani i daljinski kontrolisani iz imperije zla,osim ovog u Rusiji.Kep,jako lici na repetitor mobilne telefonije,ama samo sto ih je 20-30 na poljance.Zgodna stvar za odgovor narodu ''a sta je to'',vidim da je i kod tvojih drugara upalilo.Vreme je takvo da ne treba verovati nikome i nicemu,pogotovo u Srbiji,gde je inace jako nizak prag podmitljivosti.Ovde se bre utrkuju koj ce da primi mito,zato je i cena niska,u odnosu na druge zemlje.Kad kazem ''ovde'',mislim na celo podrucje Balkana,sve je to ista beda od ljudi.Inace,moj dobar drug postavlja repetitore i servisira,sirom Srbije,jel treba dalje da pricam,u smislu informacija
Kolumbo ko ti dade ladju, j.... te radoznala

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #25 poslato: 30, 08, 2012, 10:26:45 pre podne »
Teorija zavere je čudo. Samo nije nam ovde dobra lokacija za raspravu o ovim čudesima.

Da mi sednemo pred mesnu zajednicu, uzmemo po flaašu piva, nađemo dobar hlad, pa udri po zlotvorima koji hoće da ceo svet kontrolišu... 

Da su sve to braća Ameri, Rusi, Kinezi, Indijci, Izraelci, Marsovci ili neki drugi vanzemaljci smislili sada ne bi bilo problema u svetu. Svima bi bili isprani mozgovi i svako bi radio šta mu se pomoću tih radio ili koj zna kojih talasa upisuje u mozak. Ne bi bilo ni ratova pošto bi svi radili kako im gazda naloži ...  sajkaca

Al ne bi bilo ni napretka bez ratova pošto su, očito, sva naučna otkrića odmah (zlo)upotrebljavana u vojne svrhe. Što bi rekli, što da se ulaže u razvoj nauke ako i ovako sve dobro funkcioniše.

Na šta će sve toj da ispadne, će vidimo ako preživimo.

Do tada, ajd živeli!  114
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #26 poslato: 30, 08, 2012, 10:44:00 pre podne »
Da su sve to braća Ameri, Rusi, Kinezi, Indijci, Izraelci, Marsovci ili neki drugi vanzemaljci smislili sada ne bi bilo problema u svetu. Svima bi bili isprani mozgovi i svako bi radio šta mu se pomoću tih radio ili koj zna kojih talasa upisuje u mozak. Ne bi bilo ni ratova pošto bi svi radili kako im gazda naloži ...  sajkaca

Arso, trenutno nauka moze da te natera da skaces na jednoj nozi i da mislis da si kengur... To se postize ili hemijom (2 min do delovanja) sa Sodijum Pentatolom i jos nekim lekom   ili sa elektro talasima (10 sati)... ja sam napisao da sumljam da u ovom trenutku mogu sa tim da urade ista pametnije, ali daj im vremena ...

U Americi i USA top agenti gube status i vracjau se u administraciju ako se pouzdano zna da su vise od dva sata bili pod kontrolom suprotne sile , kazu da je toliko potrebno za totalno ispiranje mozga ... A opste je poznato da sektama treba minimum 7 dana ...

Van mreže Stevan

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 92
  • Pol: Muškarac
  • Beograd
    • berzabiljaka
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #27 poslato: 30, 08, 2012, 10:56:14 pre podne »
E a nama ispiraju mozak već 20 godina i nije nam ništa  roll4 nutss flasica

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #28 poslato: 30, 08, 2012, 14:28:18 posle podne »
E a nama ispiraju mozak već 20 godina i nije nam ništa  roll4 nutss flasica


To je zato što nama nemaju šta da isperu.
Da imamo malo mozga - sve bi bilo drugačije.

Van mreže medvedicibgd

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 252
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Unistavanje naroda-u tajnosti
« Odgovor #29 poslato: 30, 08, 2012, 15:45:30 posle podne »
E a nama ispiraju mozak već 20 godina i nije nam ništa  roll4 nutss flasica


To je zato što nama nemaju šta da isperu.
Da imamo malo mozga - sve bi bilo drugačije.

 thumbup kgk ok clap clap hi