Autor Tema: Evo i mene sa koritom !  (Pročitano 5639 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže drug_igrutin

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 177
???: Evo i mene sa koritom !
« Odgovor #15 poslato: 18, 01, 2009, 12:45:34 posle podne »
Igrutine nek je mali kapetan ziv i zdravi neka zavoli vodu bar koliko  i ti.
Katamaran ne plovi jos ,a neznam ni kada ce. :suicide:

Hvala Giga!
E jbg baš mi je žao što nisi stigao da ga završiš! Dokle si stigao sa radovima, jesi li ga motorizovao?

U startu je stvarno teško realno sagledati obim potrebnih radova za izradu plovila po meri i želji. Plus šro se u toku rada naiđe na još brdo problema, svaki od njih oduzme po koji dan, po malo para... i onda se zvršetak malo oduži :(
Ali šta da se radi, tako to ide. Ko nije nešto započeo sigurno neće nikad ni završiti!
Da nismo započeli da sami gradimo, radimo, pravimo, prepravljamo.. pitanje je dali bi ikad došli do plovila po našoj meri!
Ovako glavu gore i samo napred!
Biti na vodi je dovoljno dabar razlog da istrajemo i završimo što smo započeli!
p.s. Kada smo uzeli korito burazer i ja planirali da za mesec dana nabudžimo nadgradnju i na vodu, a ono prošla dva meseca i jedva stigli da pokrijemo korito najlonom da se ne napuni vodom  :)

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
???: Evo i mene sa koritom !
« Odgovor #16 poslato: 18, 01, 2009, 13:03:48 posle podne »
ljudi korak po korak .. meni je brod 2-3 godine stajao na suvom ... onda sam ga stavio u vodu i krenuo da radim .. pa kolikopara imam toliko odradim .. bitno da je na vodi da ga vozim :)
iskusniji ovde na marini su mi dali odlican savet ...

"radnim danima radi na brodu, weekendom plovi "

mislim da je savet na mestu ... ne gubis sezonu a brod napreduje.. giga ovaj savet posebno za tebe vazi...