Autor Tema: Registracija nadjenog camca  (Pročitano 8762 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Odg: Registracija nadjenog camca
« Odgovor #15 poslato: 22, 07, 2012, 01:24:13 pre podne »
Moja greska je bila u samom naslovu teme posto ni sam nisam znao kako da je nazovem pa reko nadjen zbog izgleda samog camca nisam ni pomislio da ce neko misliti da je ukraden,vlasnika camca necu da imenujem ali koje iz Novog Sada znace o kome je rec covek se bavi izgradnjom zgrada i ista takva nosi njegovo ime i uz jos to vozi ferarija crnog a ima ih samo dva u NS.O tome necu vise meni je savest cista i to mi je najbitnije

Van mreže milanns

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 98
  • Pol: Muškarac
Odg: Registracija nadjenog camca
« Odgovor #16 poslato: 22, 07, 2012, 01:34:23 pre podne »
Mislim da nisam toliko strucan da napravim camac od plastike iz 0 zato sam se upustio u ovu avanturu a pre 15 dana sam zavrsio camac od spera presvucen plastikom bice slike za koji dan.Camac sam pravio za sebe da ga vucem uz ladju i za pecanje

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Registracija nadjenog camca
« Odgovor #17 poslato: 22, 07, 2012, 07:13:34 pre podne »
Milane, mislim da nema potrebe da se dalje pravdate. Zar bi neko objavio sliku da je hteo da zadrži nečiji čamac? I mislim da je u redu što ne navodite ime poklonodavca. To su vaše lične stvari.

Ali kada sam video na slici kako čamac izgleda ... Pardon - ono što je od čamca ostalo... upitao sam se zašto vam sve to treba?
Taj čamac je toliko oštećen, tako reći uništen, da ne vidim smisao u pokušaju da ga bilo ko popravi.

Mislim da bez odgovarajućeg kalupa nikada nećete uspeti da ga skrpite i da čamac ponovo dobije svoju čvrstinu potrebnu za bezbednu vožnju. Utrošićete mnogo materijala i mnogo vremena. Koštaće to mnogo para ali sumnjam da će ikada više biti čamac sa dobrim plovnim osobinama.

Možda se ja i varam i možda vi i dokažete da ja nisam u pravu ali na sopstvenom iskustvu naučio sam da promene u konstrukciji, ako ih ne radi neko stručan, koji zna šta i kako treba, daju polovičan rezultat koji je mnogo, mnogo skuplji od planiranih izdataka.

Probajte da razmislite još jednom i da sagledate  mogućnost da kupite makar neki polovan čamac koji će biti najbliži vašim potrebama i željama.

Ako ipak odlučite da krenete u popravku, obzirom da već imate neko graditeljsko iskustvo, želim vam sreću i sa zanimanjem ću pratiti vaše izveštaje.