Ribolov > Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče

Komarci

<< < (2/5) > >>

broker975fx:
Nije mi jasno kako to da na Lidu nema ni jednog jedinog komarca a tamo sam bio od petak u noć u šipražiju :dance1:

Kapetan:

--- Citat: Zoran022  15, 06, 2009, 20:55:14 posle podne ---Evo kupih danas tu spravicu :)
Ako to bude kao ono sto je licilo na naliv pero, pa ga ljudi bacali daleko u Dunav :) ... ali ako Kap kaze da je kod njega bilo delotvorno, nema razloga da mu ne verujemo.
Uostalom, ujutro konacno idem malo do kampa, pa ce da ga testiramo. Za svaki slucaj nosim i ostala odbrambena sredstva, ukljucujuci i "tesku artiljeriju" tj, vinogradarski spric sa insekticidom :)

--- Kraj citata ---

ja sam ga ukljucio i kada sam se posle pola sata setio da ga imam pogledam i vidim da se broj komaraca i buba oko svetiljke smanji na 10% , pred spaavanje nije bio nijedan komarac a sve vreme upaljeno svetlo bilo... plus pozicija...

znaci pusti da radi dugo ... btw ovo je neko trece koriscenje  i nije bilo problema sa baterijama izdrzava sigurno vise od 20 sati , toliko sam odprilike moj koristio i jos nisam promenjio baterije...

aj bas me zanimaju utisci ako se ispostavi da vredi da uzmemo svi

Bane:
mora da su se svi navukli na poziciju :)

Kapetan:

--- Citat: Bane  16, 06, 2009, 18:36:26 posle podne ---mora da su se svi navukli na poziciju :)

--- Kraj citata ---

ne gledao sam i na poziciji nijednog, ili aparat deluje ili su otisli da spavaju ... jedino ne deluje na one bube sto lice na moljce i skacu po laktovima i kosi  :sorry: ...

Kapetan:
i ja sam primetio tu selektivnost oko buba, "moljcolike" bube definitivno ne odbija.. ali mene u kabini i i spred kabine (5-6 metara daleko od zujalice) nijedan nije ubo , doduse imao sam i autana ali ih to nije sprecavalo pre ukljuciovanja zuajlice da bockaju... banetova ladja je bila do moje i nije se zalio (mada mislimd a je onimao i tabletu)

u kabini ili satoru ih treba ukljuciti pola sata pre najezde i nema problema...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju