Ribolov > Ribolovačka Čarda - Mesto za kafanske priče

Komarci

(1/5) > >>

Dule:
Ovu godinu ću ja zapamtiti po porezu na luksuz i po tome što je gradsku vlast baš briga za komarce. Prvi put do sad je "zaboravljeno " da se komarci moraju uništavati. Niko čak i ne spominje, valjda su važniji opštinski izbori ili gospoda i ne mrda iz klimatizovanih prostorija pa ih ne dotiče.
Protest protiv poreza nismo uspeli da organizujemo, možda bi protest protiv komaraca bio uspešniji :)
Verovatno bi komarci imali više sluha od ministara i povukli se sa obala (o terminu naravno, pregovarati).

Kapetan:
ma mozda da pustimo komarce da vidimo koliko krvi mogu da nam popiju na goidisnjem nivou pa onda da izadjemo :)

salim se nabavila zena neku zujalicu za decu protic buba i komaraca stavio sam na brod i za 30 min nijedan ...

Kapetan:
to je neka zujalica koja se kosirti za bebe , rasteruje sve u krugu od 25 metara.... nije jeftina
sad kada smo bili na beloj steni upalio sam svetlo i roknuo autan svugde po telu, i nije bas pomagalo jer su ulazili u usta :( e onda se okrenem i vidim jedno 300 400 komaraca oko neonki u kabini ... sledio sam se...

setim se da zena ima gomilu nekih gluposti na brodu i nadjem tu zujalicu ukljucim postavim u donju kabinu i za pola sata nijedna buba i pored upaljenog svetla nije bila u kabini... e jedino sto su posle dosle neke bube koje lice na moljce i napadale me celu noc al bolje i to nego da me jure komarci ... znaci citao sam pored neonke na pola metra i sa otvorenim prozorom i nije bilo buba sem ovih

jedino ne znam da li je pomogla ta zujalica ili su komarci otisli na spavanje...

mislim da je cena to kupila ili u LILY radnji ili u CHICCO radnji za decu...

Kapetan:




chicco zanza no cena od 750 do 900 din ima u tempu ,chiccu liliju svugde

Kapetan:
meni samo nije jasno zasto im ne smeta konkurencija posto su i jedni i drugi krvopije...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju