NAUTIČKI E-SHOP > Malecni Oglasi

Izrada folija za plovila!

<< < (2/7) > >>

HOGAR:
Znaci Iko,camac ti ima celulit  lol lol lol [pomorandzina kora] .Moje oznake su na foliji i nema da mrdnu,doduse camac mora da bude ofarban po holandski,slazem se  lol lol lol thumbup

IKA:
pogrešno shvaćeno.Nisam pitao za sebe i svoj čamac,ja te šare radim sam farbanjem,više sam tražio informaciju za one koji su zainteresovani.Njima bi svakako trebalo pojasniti koliko je dugotrajna folija koja se postavlja na površinu koja nije idealno glatka.Narandžinu koru imaju sva plovila farbana valjkom,ko misli drugačije nek dokaže.Jedino ako posle farbanja valjkom nije polirano.A ja baš nisam toliko idealista.

poljo:

--- Citat: Sale1977  21, 06, 2012, 22:28:11 posle podne ---Iko, najjednostavnija solucija je pozvati broj telefona koji sam ostavio u oglasu, porazgovarati sa mojom suprugom koja se bavi time

--- Kraj citata ---
Gledaj druze ja bas i nebi da zivkam tudje zene ne znam sta ni sa svojom  (SALA BRE!!!! ha ha) Puno je bolje da ovako atraktivnu ponudu mozda gospodja razjasni ovde na forumu . Evo i ja cu da priupitam nekoliko ...Koliko dugo traje najbolja folija koju moze da aplicira na korito ? Stavlja li se i na okvasenu povrsinu? Koliko traje postupak za ladju ,recimo , 7x2,5-3m ? Gdje se izvode radovi? Da li ima mogucnost vadjenja i spustanja plovila u blizini i po cijeni od ? I na kraju ali ne manje vazno , koliko je po kvadratu folije sa postavljanjem ? puuuuh pitanja pitanja

Sale 1977:
ajde onda ovako,pošto vam je problem da zivkate tuđe žene  stri  koga šta zanima,nek napiše PM,pa će dobiti direktno odgovor za ono što ga interesuje,mislim da je tako preciznije i jednostavnije,a gospođu ću da nateram večeras ili sutra da napiše ovde u temi nešto detaljnije u vezi svega toga..skoro smo lepili neke manje nalepnice na Mariah DX213 i to na vodi i nikakav problem nije..za neke veće radove,naravno da bi se morali izvoditi na suvom,a radi se tamo gde se plovilo nalazi..uskoro više informacija!  j1

bugi:
 ha ha ha
Jeste smesno ali zene puno puta odlucuju kako se farba brod
Juce je od druga zene rekla da hoce neku saru na brodu koji treba da farbam a on me moli da je ubedim kako je to nemoguce  ha

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju