Autor Tema: Dobrodošlica za Momu Stošić  (Pročitano 10451 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #30 poslato: 29, 05, 2012, 13:01:40 posle podne »
Dobro dosli i uzivajte u plovidbi,a na majstore zaboravite ja se trudim da ruzne stvari izbrisem iz secanja.
Pozdrav svima!

Van mreže moma-stosic222

  • Opaki rečni podnevni dremljivac
  • ***
  • Poruke: 138
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #31 poslato: 29, 05, 2012, 14:17:07 posle podne »
*

Gos-in Slovenac. To znaci da ste zavrsili plovni objekat. A to jos i znaci da ste srecan covek. ok clap h44
I bilo je i trajalo je. I svi bi da se ponovi, a ono traje i bez da se desi ... !

Van mreže serbon

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 63
  • Pol: Muškarac
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #32 poslato: 29, 05, 2012, 18:12:03 posle podne »
Kako vama pozeleti dobrodoslicu kada ste vi Doajen Dunavske nautike. Pa ja sam zbog vasih tekstova razmisljao godinu dana da li da se prijavim na forum. Naravno zbog vas i zbog vasih predivnih prica uclanio sam se na sva tri foruma . Zeleo bih da vas povedem na rucak kada dodjem u bg a vi ako mozete da me provozate jedan krug po Dunavu jer nemam camac i zivim na Nisavi a rodjen sam u Beogradu pa me reka zove pod stare dane.

Van mreže Slovenac

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 272
  • Pol: Muškarac
  • Jugo,Jugo, rodna grudo...
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #33 poslato: 30, 05, 2012, 10:21:40 pre podne »
kamo srece gospodine momo,ali sam se pomirio sa time,da majstori na kraju naprave onako kako oni hoce.
Pozdrav svima!

Van mreže moma-stosic222

  • Opaki rečni podnevni dremljivac
  • ***
  • Poruke: 138
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #34 poslato: 30, 05, 2012, 13:57:03 posle podne »
*

Dobar Vam dan gospodine serbon

Drago mi je da vam se svidjaju moji opisi dozivljenih dogadjaja na rekama. Mada prepricavanjem se gubi kolorit u odnosu na dogadjaj, ali sve jedno je lep dozivljaj i meni kada se setim tih dogodovstina, a za sigurno i vama kada ih citate, a niste imali prilike da ucestvujete u njima !

Kazete, vi ste iz Beograda, a zivite u okolini Nisave. A ja, ja sam momentalno u goroj situaciji. Rodjen sam pored Juzne Morave, camac i uspomene su mi na Savi ( 2-gi km. ), a ja sam na Dnjepru. A ovde sa camcem mozete na vodu tek posle "mresta", tacnije posle 10 juna. Razlog je neprimerna kradja ribe i zbog toga sto vlast ne moze da zaustavi kradju ribe u vreme mresta, zabranili su uopste kretanje camaca, jahti i drugih turistickih plovila. U julu mesecu dolazim u Beograd i ceo mesec cu raditi sa majstorima na Sevi-2: peskiranje i farbanje vodenog dela korita, montaza eho-pilota daljnjega vida, kliritom oblaganje zidova kabine kupatila i pustanje u rad frizidera i friza, koji su napravljeni ispud lezaja. Kao sto vidite, uspeo sam od godisnjeg odmora da isplaniram obaveze. Ali sve jedno, imacu zadovoljstvo da sve to zavrsim. A camac na Dnjepru spustam pocetkom Avgusta i tada cu nadam se imati vremena da isplaniram boravak u nekim razlivima ispod usca reke Desne u Dnjepar.

Gospodine serbon, javno obecavam da cete sledece godine biti moj gost na Sevi-2. Telefone cemo izmenjati preko licnih poruka. Sve najbolje Vam zelim. clap ok
« Poslednja izmena: 30, 05, 2012, 14:18:55 posle podne moma-stosic222 »
I bilo je i trajalo je. I svi bi da se ponovi, a ono traje i bez da se desi ... !

Van mreže moma-stosic222

  • Opaki rečni podnevni dremljivac
  • ***
  • Poruke: 138
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #35 poslato: 30, 05, 2012, 14:11:18 posle podne »
Postovanje gospodine Slovenac.

Licno mislim da ste napravili gresku prepustajuci majstorima da urade "kako oni hoce". Ta varijanta kod mene ne bi im upalila. Ono sta ja finansiram, uradice se kako ja kazem i tacka. A majstori ce uvek naci varijantu da se manje muce pri radu. No nismo svi karakterno isti i daj Vam Boze da kada Vam zavrse da nemate primedbi kgk.

Pozdrav Moma Stosic
I bilo je i trajalo je. I svi bi da se ponovi, a ono traje i bez da se desi ... !

Van mreže broker975fx

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3011
  • Pol: Muškarac
    • DAVID VELIKI
    • www.airbnb.com
  • Brod tip: Mali rečni remorker
  • Marina: Gabbiano Yachting Club, Zemun
  • Veličina: 13m
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #36 poslato: 25, 04, 2023, 17:59:45 posle podne »
Veliki pozdrav i hvala za neke prve savete dok sam bio mlad i zelen,
retko ko odavde nije čitao vaše tekstove, nadam se da ćemo se i lično upoznati i popiti po koju koka kolu 114

Na zalost nikad ne popismo tu koka kolu.
Ja sam na forumu Dunavskim stazama saznao tuznu vest da nas je napustio Moma.


Van mreže Losmi

  • Velikotrbusasta Savska Pivopija
  • ***
  • Poruke: 130
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Samogradnja
  • Marina: 4 Juli
  • Veličina: 11m
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #37 poslato: 27, 04, 2023, 14:53:43 posle podne »
Nisam ni ja znao :( dobar covek i veliki poznavalac nasih reka. Proveli smo neke lepe dane na reci.

Van mreže calypso2

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 393
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Dobrodošlica za Momu Stošić
« Odgovor #38 poslato: 28, 04, 2023, 06:48:02 pre podne »
Jeste, zaplovio nebeskim svodom još u februaru...
Navigare necesse est, vivere non est necesse